Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міносвіти продовжує анульовувати ліцензії недержавних ВНЗ
Міносвіти продовжує анульовувати ліцензії недержавних ВНЗ

Цього разу перевірок Державної інспекції навчальних закладів не витримали вищі навчальні заклади у Луцьку і Донецьку

Міносвіти продовжує анульовувати ліцензії недержавних ВНЗ

У Державній інспекції навчальних закладів України повідомили, що 31 січня в ході засідання Акредитаційної комісії України (АК), що відбулося під головуванням міністра Дмитра Табачника, розглянуто результати перевірок приватних вищих навчальних закладів "Луцький гуманітарний університет" та "Донецький економіко-гуманітарний інститут".

Після заслуховування та обговорення результатів перевірок АК ухвалила рішення про анулювання ліцензії ПВНЗ "Донецький економіко-гуманітарний інститут" на підготовку "бакалаврів" та "спеціалістів" зі спеціальностей "Облік і аудит" та "Міжнародна економіка".

За повідомленням Держінспекції, підставою для прийняття рішення стали виявлені значні порушення ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, що не можуть бути усунені.

"В ході перевірки встановлено низку суттєвих порушень і недоліків у кадровому, навчально-методичному та матеріально-технічному забезпеченні, а також в організації та проведенні прийому на навчання в 2012 році", - повідомили в ДІНЗ.

"Зокрема, у ПВНЗ "Донецький економіко-гуманітарний інститут" за основним місцем роботи працює лише два науково-педагогічних працівники з науковим ступенем кандидата наук, тоді як, згідно з нормами, на кожній кафедрі повинні працювати не менше трьох науково-педагогічних працівників із науковими ступенями та вченими званнями. Окрім того, в інституті немає жодного доктора наук", - наголосили в Держінспекції.

Також в інституті відсутні гуртожиток, спортивний майданчик і спортивна зала, медичний пункт та пункт харчування, які є обов’язковими, відповідно до Ліцензійних умовам. На момент проведення перевірки приміщення навчального закладу не опалювалося та було відключене від електропостачання.

"Щодо ПВНЗ "Луцький гуманітарний університет", беручи до уваги виявлені Інспекцією порушення і недоліки в роботі університету, Акредитаційна комісія України ухвалила рішення, згідно з яким освітня діяльність Університету буде повністю припинена в липні поточного року. Тобто навчальний заклад позбудеться ліцензії на підготовку "бакалаврів", "спеціалістів" і "магістрів" за спеціальністю "Журналістика", "бакалаврів" і "спеціалістів" – за спеціальностями "Міжнародна економіка", "Менеджмент" та "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", а також "бакалаврів" з економічної кібернетики", - зазначили в Державній інспекції навчальних закладів України.

В установі запевнили, що всі студенти цих навчальних закладів будуть переведені до інших ВНЗ на ті ж спеціальності та на умовах не гірших, ніж вони навчалися.

Освіта.ua
01.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
У меня был подобный случай с Международным медицинским колледжом. Этое ВУЗ тоже частное, но директор нарушал условия, не сделал его модернизацию и улучшению. И вот убрало министерство лицензию. Так и до сих пор.. Не дай Бог, прокуратура тоже была. После 1 курса был немедленно переведён, чтобы не рисковать потерять диплом. Вот, приглашаю в новый колледж при Академии муниципального управления, на социально-медицинский отдел: зубной техник и медицинская сестра.
Кирилл
А чем отличаются от ДЕГИ многочисленные филиалы государственных вузов в областных (и тем более в районных) центрах. То же самое, ни помещений, ни кадров. Тем не менее их никто не собирается закрывать.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!