Програма лояльності для вступників до коледжів "Рання професія – успішна кар’єра"

Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Київський коледж нерухомості пропонують знижки на навчання для читачів сайту Освіта.ua, які подадуть документи до 20 липня

Програма лояльності для вступників до коледжів "Рання професія – успішна кар’єра"

З метою підтримки ідеї раннього професійного визначення школярів київські навчальні заклади Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Київський коледж нерухомості пропонують знижки в оплаті першого року навчання у розмірі 10% від вартості навчання.

Знижки надаються читачам сайту Освіта.ua при вступі на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" після 9-го класу (на перший курс) або 11-го класу (на другий курс).

У рамках програми вступники можуть подати документи на навчання за наступними спеціальностями: правознавство; економіка підприємства; фінанси і кредит; бухгалтерський облік; маркетингова діяльність; комерційна діяльність; обслуговування програмних систем і комплексів; розробка програмного забезпечення; оціночна діяльність.

Для отримання знижки необхідно роздрукувати купон, що розміщений на цій сторінці та подати його разом з іншими документами до приймальних комісій вказаних навчальних закладів до 20 липня 2012 року включно.

У разі виникнення додаткових запитань щодо порядку надання та отримання знижки, прохання телефонувати за вказаними номерами: (044) 455-57-07; 455-57-57; (097) 895-19-01 (пн-пт: з 9.00 до 19.00; сб-нд: з 10.00 до 15.00).

Завантажити купон на знижку: формат pdf, формат doc.

Довідка: Коледж економіки, права та інформаційних технологій і Київський коледж нерухомості є структурними підрозділами Університету "КРОК". Тривалість навчання у коледжах – 2-4 роки залежно від обраної спеціальності та попереднього рівня освіти (9 або 11 класів). Випускники коледжів мають можливість продовжити навчання за відповідними напрямами підготовки в Університеті "КРОК" з 3 курсу. Університет "КРОК" - вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації. У 2012 році Університет за даними рейтингу ЮНЕСКО "ТОП-200" (видання "Дзеркало тижня") визнано лідером серед недержавних ВНЗ України.

Освіта.ua
09.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів