В уряді обговорили проект закону "Про вищу освіту"

За дорученням прем’єра створена урядова робоча група, члени якої мають підготовити законопроект до розгляду на засіданні Кабінету Міністрів

В уряді обговорили проект закону "Про вищу освіту"

У середу 25 квітня під головуванням прем'єр-міністра Миколи Азарова відбулася нарада з питання обговорення проекту Закону України "Про вищу освіту", доопрацьованого робочою групою під керівництвом ректора Національного технічного університету України "КПІ" Михайла Згуровського, про це повідомляє Національний Темпус-офіс в Україні.

У нараді взяли участь віце-прем'єр-міністр - міністр охорони здоров`я Р. Богатирьова, голова Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації В. Семиноженко, президент НАПН В. Кремень, голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва М. Бродський, перший заступник міністра освіти Є. Суліма, перший заступник міністра юстиції І. Ємельянова, представники інших міністерств і відомств, що направили свої зауваження та пропозиції до законопроекту.

Також в обговоренні взяли участь члени робочої групи, яка проводила розробку документа.

За підсумками зустрічі Микола Азаров дав доручення про створення урядової робочої групи, яка має підготувати законопроект до розгляду на засіданні уряду. До групи увійшли присутні на нараді - М. Згуровський, В. Семиноженко, Є. Суліма, І. Ємельянова, а також представники міністерств економіки, фінансів та віце-президент НАПН України.

Освіта.ua
26.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів