Уряд відкликає міністерський законопроект про вищу освіту

Замість міністерської версії законопроекта, Кабмін внесе на розгляд парламенту новий законопроект "Про вищу освіту", що розроблений робочою групою ректорів, студентів та громадських організацій

Уряд відкликає міністерський законопроект про вищу освіту

Про це під час консультацій з громадськістю щодо законопроекту "Про вищу освіту", заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров.

"Ми за процедурою повинні внести цей законопроект на розгляд Уряду, і Уряд прийме рішення про його направлення до Верховної Ради і відкликання попереднього варіанту", - повідомив прем’єр.

Він повідомив про рішення ще раз доопрацювати новий проект закону і направити на опрацювання Апарату Кабінету Міністрів. "Тобто, ми ще раз проект відпрацюємо у робочій групі. Потім запустимо документ у роботу Апарату Уряду, щоб усі відповідні служби його опрацювали, оскільки нам виконувати цей законопроект і нести за нього відповідальність".

Глава Уряду також доручив Міністерству освіти взяти за основу "громадський законопроект" і "професійно опрацювати всі питання, не змінюючи ідеології та концепції законопроекту".

Він підкреслив, що протягом двох тижнів робоча група доопрацює законопроект з юридичної точки зору і далі буде контролювати "відшліфовування" документа в Міністерстві освіти.

Прем'єр висловив сподівання, що до кінця поточної сесії Верховна Рада ухвалить закон про вищу освіту з тим, щоб вже з 1 вересня він набув чинності.

Освіта.ua
21.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коледжанин
Ознайомився я з так званим "громадським" законопроектом! Здається, що у цій "Громадськості" виключно ректори університетів! Детально не прописана структура проф.коледжу. Як працювати таким закладам поки що не відомо! Чи можливо все відбуватиметься у кращих традиціяч сьогодення - міліон поправок зведуть на нівець навіть ті раціональні зернини, що прорвалися у цей псевдо-громадський проект!!!
макс
та не тільки вступні іспити..закон який млявий..кажуть в ньому було підвищення сер бала для державників що неприпустимо!
Sceptik
Для макс: Вот по поводу повышения проходного балла по профильному предмету-это как раз правильно!Хотя что такое 140 баллов?- это же на уровне "что- то,когда-то,может-быть...".С такими баллами- место, в лучшем случае, в колледже.Многие вузы понапринимают с еле-проходными баллами,а потом в министерстве сетуют,что у студентов знаний-ноль.
Аноним
Для Sceptik: бывает такое, что в школе абитуриент не очень хорошо учился, а в ВУЗе начинает отлично,или наоборот
читач
Для Аноним: Буває, бо все відносно...Якщо після закінчення школи, ЗНО дозволяє реально оцінити рівень знань, коли всі знаходяться в рівних умовах, у всіх одні і ті ж завдання по певному предмету. То далі все залежить, куди поступив абітурієнт: в який ВНЗ, на яку спеціальність, яке викладання і які вимоги у викладачів, і, звичайно, який там рівень корупції.
Коментувати
Абітурієнт
С первого класса над нами проводят опыты. Все 11 лет учебники выдавались не раньше декабря - января. В этом году поступать. Может хватит нам быть подопытными??? В школах коррупция, зя каждый балл аттестата свои расценки, так еще и экзамены в ВУЗ сдавать. А зачем тогда ЗНО. Ведь ясно, что если ЗНО будет на высокие баллы, то на вступительных в ВУЗ "завалят". При чем тут школьный аттестат и экзамены в ВУЗ? ЗНО - самая лучшая альтернатива борьбы с коррупцией. Даже если кто-то и покупает ЗНО или срабатывает человеческий фактор - все равно на 90% - это справедливо.
Арина
Пусть пан Табачник предъявить общественности тест , что он знает гос. яз на достаточном уровне, что бы считаться хотя бы гражданином государства Украина. Суржик - это на язык.Люди, о чем речь? Как может что-то решать человек в государстве, не имеющий права даже на гражданство в этой стране. АБСУДР!
Елена
Для Арина: А Вы хотя бы поняли, о чем речь? "Уряд відкликає міністерський законопроект про вищу освіту", будет рассматриваться новый законопрект, общественный. И при чем тут Табачник?
Коментувати
Аноним
Он вообще с ума сошел... Я в этом году поступаю, очень сложно и в школе учиться, к экзаменам готовиться и к ВНО...Нужно после школы успеть все. А если еще введут экзамены в ВУЗе, то это огромная нагрузка на человека, много нервов. Господин Табачник , давайте не загружать нас. Нам и так хватает ваших реформ, включая ВНО. Министерство просто пытаеться отсеять не слишком умных, и оставить вундеркиндов, ну а остальные шагом марш на контракт. Меня это очень огорчает
Діна
А про що взагалі цей законопроект?
В`ячеслав
Я абітурієнт 2012 року і думаю, що багатьом після прийняття закону дуже і дуже сильно не повезе вступникам наступних років,хоча час покаже.