Уряд має відкликати свій законопроект про вищу освіту, - М.Томенко

Віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив, що Кабінет Міністрів має відкликати Проект Закону про вищу освіту, зареєстрований у Парламенті

Уряд має відкликати свій законопроект про вищу освіту, - М.Томенко

Микола Томенко повідомив, що опозиція пропонуватиме Уряду відкликати урядовий Проект Закону про вищу освіту, натомість зареєструвавши документ підготовлений освітянською громадськістю, а не чиновниками.

Він нагадав, що сьогодні працює оперативна робоча група з доопрацювання урядового законопроекту про вищу освіту на чолі з Михайлом Згуровським, яка створена за ініціативою Миколи Азарова із числа ректорів, студентів, експертів і фахівців.

Водночас, політик зауважив, що напрацювання цієї робочої групи суттєво відрізняються від запропонованого урядом законопроекту. "Цей документ групи кардинально відрізняється від урядового законопроекту, але його не можна зареєструвати у парламенті, оскільки там вже зареєстровано урядовий та два альтернативні законопроекти народних депутатів", - сказав М.Томенко.

Говорячи про недоліки урядової версії законопроекту про вищу освіту, М.Томенко зауважив, що серед іншого законопроектом вводиться маса корупційних речей серед яких жорстке підпорядкування вузів Міністерству освіти. "Тому наша пропозиція: відкликати урядовий і в ідеальній версії – запропонувати новий законопроект, який би підтримали всі. В іншій версії – Уряд повинен внести той законопроект, що підготували фахівці, а не чиновники Міністерства освіти і науки", - заявив Томенко.

"Ми вважаємо, що те, що зробила ця група фахівців варто оформити як нову версію законопроекту про вищу освіту, а урядовий проект закону відкликати", - наголосив віце-спікер. "Я не кажу, що вона ідеальна, але те, що урядовий законопроект про вищу освіту не має жодної підтримки і є законопроектом антиукраїнським і антиєвропейським – це абсолютно очевидно", - додав він.

Освіта.ua
20.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів