Мірошниченко готовий відкликати свій законопроект про вищу освіту

Представник Президента у ВР Юрій Мірошниченко повідомив, що відкликає свій законопроект, зазначивши, що робоча група доопрацювала урядовий проект закону

Мірошниченко готовий відкликати свій законопроект про вищу освіту

Як відомо, 24 січня цього року Микола Азаров доручив ректору Київського політехнічного університету Михайлу Згуровському створити та очолити оперативну робочу групу, яка б протягом двох тижнів доопрацювала урядовий законопроект про вищу освіту.

До складу робочої групи ввійшли представники вищих навчальних закладів, органів студентського самоврядування, громадських організацій, та профільні експерти.

У цій роботі також брали участь Юрій Мірошниченко та Максим Луцький. Мірошниченко зазначив, що засідання робочої групи були відкритими і до її роботи на будь-якому етапі міг долучитися кожен, причетний до галузі вищої освіти.

Також за його словами рішення робочої групи ухвалювалися не голосуванням, а шляхом досягнення максимального узгодження всіх позицій. На сьогодні, в цілому документ завершено, проте потребує лише деякого технічного доопрацювання.

Юрій Мірошниченко підкреслив, що саме така форма роботи є яскравим прикладом становлення громадянського суспільства, впровадження європейських стандартів державно-громадської співпраці.

Він зокрема наголосив: якщо робоча група вирішила, що для передачі доопрацьованого документу на розгляд парламенту, необхідно відкликати зареєстровані там законопроекти про вищу освіту, в тому числі, автором якого є Мірошниченко, то він готовий негайно це зробити.

Освіта.ua
16.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів