Як обрати спеціальність у виші?

Фахівці запрошують школярів пройти спеціальне профорієнтаційне тестування

Як обрати спеціальність у виші?

Сучасний світ професій став різноманітнішим. Це призвело до того, що майбутнім абітурієнтам стало складніше зробити вибір майбутньої спеціальності.

Але серед сучасних батьків все ще можна почути таку думку: «Ми самі обрали професію, наші батьки не знали ніяких спеціальних методик діагностики, - а скільки успішних професіоналів з них вийшло! Прийде час – здібності дитини проявляться». Так, це частково правда, але дуже важливо зробити правильний вибір своєчасно.

Наразі, завдяки міжнародному співробітництву Міжрегіональної академії управління персоналом з Центром тестування і розвитку «Гуманітарні технології», школярі та їхні батьки отримали унікальний доступ до наукових розробок у гуманітарній сфері та важливої інформації щодо обрання майбутньої спеціальності у вузі.

Поважаючи та приймаючи інтереси, розуміючи особливості кожної дитини, у Міжрегіональній академії управління персоналом допомагають зробити навчання у вищому навчальному закладі більш ефективним та обрати правильний професійний і життєвий шляхи.

Уже два роки в Академії працюють з новою профорієнтаційною методикою "Профорієнтатор-UA". Цей комплекс розроблений командою психологів-тестологів Московського державного університету імені М. В. Ломоносова під керівництвом доктора психологічних наук, професора А. Г. Шмельова та спеціально адаптований для українських школярів.

Завдяки цьому комплексу, майбутні абітурієнти можуть отримати відповіді на такі запитання:

  • Як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання?
  • Продовжувати навчатися в школі, чи вступати до коледжу або технікуму?
  • Яку обрати спеціальність у вищому навчальному закладі з урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей?
  • Як зробити навчання у вищому навчальному закладі більш ефективним?

Профорієнтаційну роботу зі школярами та батьками, випускниками та абітурієнтами в Міжрегіональній академії управління персоналом здійснюють в кілька етапів: профорієнтаційне тестування та індивідуальне консультування, інтерактивні лекції, активізуючі та розвиваючі тренінги, профорієнтаційні екскурсії до Академії та спілкування з фахівцями різних спеціальностей.

В Академії впевнені, що індивідуальний та комплексний підходи до профорієнтації школярів допомагають уникнути наслідків неправильного вибору спеціальності у вищому навчальному закладі.

Аби допомогти педагогам та шкільним психологам при формуванні профільних класів, соціалізації підлітків, корекції програм навчання, результати профорієнтаційного тестування, за дозволом батьків, можуть бути передані до школи.

Заявки на тестування можуть також подаватися батьківськими комітетами й адміністраціями шкіл за телефонами: (098) 436-65-76 (Наталія Ревуцька), (067) 717-59-04 (Ірина Зубенко).

Детальніше про профорієнтаційне тестування>>>

Розміщено на правах реклами

Освіта.ua
09.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарія
Шановні абітурієнти, не втрачайте час та нерви! ВСТУП БЕЗ ЗНО! ДЗП ПТО "Вище професійне училище №55 м. Дніпро" запрошує на навчання за кошти держбюджету на базі 9 та 11 класів за професіями:_ ✏ Кравець ✏ Закрійник_ Наша адреса: м. Дніпро вул. Любарського, 2 Е-mail: http://vpu55.dp.ua/ Сайт: http://vpu55.dp.ua/teatr-mod/ Тел. (питання щодо вступу, цілодобово): _ +38(066) 037 38 89 +38(096) 213 29 78 _ P.S. : ???? Документи для вступу: ✔Заява на вступ (пишете в училищі під час подання документів) ✔Атестат для навчання за професією: - кравець - на базі 9 класів, - закрійник - на базі 11 класів; ✔Копія ідентифікаційного коду; ✔6 фото 3×4 см; ✔Копія паспорта (1, 2, 11 ст.) або свідоцтва про народження ✔Меддовідка абітурієнта (форма 0-86 О).
старлей
МАУП працює з Профорієнтатор-UA, який розроблений командою психологів-тестологів Московського державного університету імені М. В. Ломоносова. Правда? Спокійно платять в Рашу кошти під час АТО? Чи ще відправляють результати тестів у Кремль? МАУП - ГАНЬБА!
Andrey Klymenko
Приглашаем абитуриентов для обучения по направлению подготовки 170103 "Управление информационной безопасностью" в Винницкий национальный технический университет (ВНТУ). Преподавания и обеспечения учебного процесса по направлению 170103 «Управление информационной безопасностью » осуществляется сотрудниками Центра информационных технологий и защиты информации , прошедших разного рода международные сертификации преподавателей от компаний Microsoft и Cisco , а также аттестацию по защите информации с получением соответствующих сертификатов государственного образца . Студентам, обучающимся по направлению подготовки 170103 «Управление информационной безопасностью» предоставляются современные знания и навыки проектирования и внедрения систем защиты информации на предприятиях, учреждениях и организациях. При этом углубленно изучается математический, программный, сетевой, технический, а также правовой и организационный защита информации. Больше информации вы можете найти здесь: http://ub.vntu.net/...
Івчук Дмитро
Запрошуємо абітурієнтів для навчання за напрямом підготовки 170103 «Управління інформаційною безпекою» у Вінницький національний технічний університет (ВНТУ). Викладання і забезпечення навчального процесу здійснюється молодими співробітниками Центру інформаційних технологій і захисту інформації, які пройшли різного роду міжнародні сертифікації викладачів від компаній Microsoft та Cisco, а також атестацію по захисту інформації з отриманням відповідних сертифікатів державного зразка. Студенти проводять лабораторні та практичні заняття, зокрема, в комп’ютерних класах IT Академії Microsoft і з використанням кластерних технологій, на сучасному мережевому обладнанні в комп’ютерних лабораторіях Мережевої Академії Cisco, а також в науково-дослідних лабораторіях технічного захисту інформації на сучасному вимірювальному та пошуковому обладнанні з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.
Кафедра Ткшв
Відповідно до загальнодержавної політики щодо бюджетної форми навчання у вищих навчальних закладах України, при держзамовленні перевагу отримують технічні (інженерні) спеціальності, до яких відноситься і "Технологія виробів легкої промисловості". Тобто, найбільша кількість бюджетних місць (50%) припадає саме на технологію та конструювання швейних виробів.... Це гарна нагода для абітурієнтів отримати якісну освіту з гарантованим працевлаштуванням за фахом. https://vk.com/kafedrashv
Ирина Шульгина
Детям надо обьяснять, что надо выбирать ту специальность, которой они смогут деньги на жизнь зарабатывать. Все как ни юристы, так переводчики. И девочки кроме маникюра и наращивания ресниц ничему учиться не хотят. С непопулярной профессией легче найти работу, хоть и не так, как в совестские времена - работа есть, жилье предостваили, зарплата вполне достойная

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!