Студентів-чоловіків після 30 років позбавлять відстрочки

Чоловіків, які здобувають другу освіту після 30 років, планують позбавити відстрочки від мобілізації

Студентів-чоловіків після 30 років позбавлять відстрочки

Чоловіків, які здобувають другу освіту після 30-ти років, планують позбавити відстрочки від мобілізації.

Відповідний законопроєкт зареєстрований представником Президента у Верховній Раді Федором Веніславським.

Згідно з документом, право на відстрочку від мобілізації матимуть лише ті студенти, які послідовно продовжують навчання.

За словами  Веніславського, це допоможе перекрити схему ухилення від мобілізації.

«Законодавча ініціатива спрямована на тих абітурієнтів, які по досягненню 30 років вирішили здобути другу, третю, п'яту вищу освіту. У 2022 році після повномасштабного вторгнення кількість таких студентів від 25 до умовних 60 років зросла втричі. Тому це точно є зловживанням. Наскільки воно масове, можна судити виключно з цифр», – підкреслив Веніславський .

Також представник Президента у ВР  наголосив, що законопроєкт викликав багато дискусій.

«Оскільки цей законопроєкт викликав багато суперечок, над ним треба буде попрацювати. Я не виключаю, що будуть якісь зміни», – зазначив Веніславський.

Освіта.ua
04.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тимур Алиев
Якщо я маю диплом спеціаліста, а диплом магістра - ні. В такому разі навчання в магістратурі буде вважатися непослідовною освітою?
Наталка
Нехай депутати призивного віку від 30-60 йдуть теж до йдуть війсьrкоматів. Жінки депутати нехай лишаться та приймають закони. Чого чекають, нехай своїм прикладом покажуть як протрібно робити.
Іван
Ублюдки. Вони б краще перевіряли сотні тисяч липових білих військових квитків,сртні тисяч "інвалідів",які купили і ходять здорові бугаї з біцепсами як у Шварценнегера по пляжам та ресторанам.Не влада,а жидівське ОПГ.
Світлана
що за дискримінація," вільний народ" . скоро і жінкам нічого не можна буде. задовбали ЗЕдепутати. а ваші синки де? закордоном навчаються, їм можна все. а простим смертним нічого не можна. вже і навчатися не можна. суки на не депутати.
Валентина
Якщо чоловік отримує першу вищу освіту (послідовну ) після 30+ років, то чому він не може мати свого конституційного права на освіту?! Це ж дискримінація за віком! Ми ж наче прагнемо до прав і свобод, що і весь цивілізований світ? Бувають різні випадки, і кожен має бути врахований і розглянений.
Юлія
В законі прописано не тільки якщо 2 і т.д, навіть 1шу після 30 ти не можеш здобути. І плювати на Конституцію, дискримінація за віком.
Іван Іванович
Ой привезли до прийому Чуприну голити Усе дрібні,усе малі Все багатих діти Той каліка недоріка Той не вміє стати.Той горбатий,той багатий,тих чотири в хаті.Усі невлад,усіх назад,вусіх доля мати.А у вдови один син,та й той якраз під аршин...Т. Г.ШЕВЧЕНКО.
Aleksandra
У нашій країні вже 6 років не має диплому спеціаліста. У ЄС також такого диплому не має. Ну який диплом спеціаліста? Кого вже до війни прийняли працювати з дипломом спеціаліста, того прийняли, а після початку війни з таким диплом треба заборонити влаштовуватися на посади педагогічних працівників. Переводитися з одного закладу в інший на посади, які передбачають відстрочку так само треба заборонити. Треба зрозуміти, в ЄС фахівців з таким дипломом нікому не треба.
Ім’я:
Мясным батальонам образование не нужно.
Батьки і спільнота
Вчителі це найбільш вразлива категорія і ними найлегше маніпулювати. Ми пропонуємо зробити так. Педагогічним працівникам прийнятих на посади до 1 січня 2022 року відстрочка надається на загальних умовах. Від усіх прийнятих, переведених з одного закладу в інший з та після 1 вересня 2022 року, вимагати наявності педагогічного диплому бакалавра (викладач/вчитель/середня чи початкова освіта) та педагогічного диплому магістра (викладач/вчитель/середня чи початкова освіта). Жодних спеціалістів. Наші умільці йдуть звідкілясь беруть дипломи книжечки, які навіть ніде перевірити не можна і на тобі вчитель. Це нікуди не годиться. Наші пропозиції відповідають закону Про загальну середню освіту, Про освіту, професійному стандарту вчителя.
Батьки і спільнота
Ви зрозумійте нас правильно. Одна категорія вчителів дійсно хотіла працювати та вчити дітей, ЇМ ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО. Решта скористалися моментом. Якщо людина дійсно хотіла стати вчителем, послідовно здобувала педагогічну освіту, вона звісно має право працювати і її мають право прийняти на педагогічну посаду навіть під час війни. Решта спринтери. Не нам їх судити, але умовою призначення на педагогічні посади під час війни мають бути два послідовно здобуті рівні педагогічної освіти - бакалавр та магістр.
Іван
Ви вдарилися головою в дитинстві? Так і зростаєте недоколиханою? Диплом спеціаліста був і є дипломом,який дає право працювати в школі. Якщо вчителі навчалися в 90-х,то вони вже не такі? Та тоді освіта була в 5 раз якіснішою,а не те що зараз.Купляють екзамени,списують з телефонів,здають тести.Вам би до лікаоя і термігово.А,Ви,мабуть,з Зе команди? Тоді зрозуміло.Це все пояснює.
Коментувати
Нахтаосвіта
Тому що ти народився не для того. Ти маєш собою розмінувати поле. А розумні вже є й без тебе.