Викладачі вишів задоволені станом освітнього процесу, - дослідження

Рівень задоволеності організацією навчання серед педагогічних працівників є незмінною високим

Викладачі вишів задоволені станом освітнього процесу, - дослідження

Рівень задоволеності станом організації освітнього процесу в умовах воєнного стану серед педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої та вищої освіти є незмінно високим.

Про це свідчать результати опитування здобувачів освіти та викладачів, що презентовані Державною службою якості освіти.

Результати опитування свідчать, що високий рівень задоволеності організацією освіти серед викладачів не залежить від обраного закладом освіти формату навчання.

Водночас студенти вишів оцінюють стан організації освітнього процесу як середній.

У Державній службі оцінювання якості освіти зазначають, що ці показники майже не змінилися протягом навчального року, але значно зросли порівняно з результатами попередніх досліджень, які проводилися у 2020-2021 роках в умовах карантину.

«За результатами проведеного онлайн-анкетування учасників освітнього процесу з’ясовано, що заклади фахової передвищої та вищої освіти (з урахуванням наданих рекомендацій, а також наявних можливостей і ресурсів) протягом усього періоду воєнного стану демонструють свою спроможність забезпечувати повноцінний освітній процес в очній, змішаній (очно-дистанційній) або дистанційній формах в умовах воєнного стану», – наголошують у ДСЯО.

Вибіркою охоплено 50 закладів фахової передвищої та 60 закладів вищої освіти, зокрема й переміщені коледжі та університети.

Освіта.ua
10.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тімур
А можна назвати хоча б кілька закладів вищої і передвищої освіти де задоволені сучасним станом освіти. Наступне. Якщо все так гарно, то може не будемо заважати котитися освіті в ... . Адже "заклади фахової передвищої та вищої освіти (з урахуванням наданих рекомендацій, а також наявних можливостей і ресурсів) протягом усього періоду воєнного стану демонструють свою спроможність забезпечувати повноцінний освітній процес в очній, змішаній (очно-дистанційній) або дистанційній формах в умовах воєнного стану". Так і хочеться заспівати "все хорошо прекрасная маркиза".
Доцент
Постає питання. Чому так багато викладачів хочуть виїхати за кордон??? Вийща освіта нижче плінтуса (перегляньте соцмережі). Напевно опитування проводилось серед викладачів які готували відомих "пррофффесорів".
Олександр
Для Доцент: все вірно. Проведіть незалежне опитування в соцмережах чи на окремому сайті. Тоді побачите зовсім інший результат. Насправді вся вища освіта перебуває в глибокому занепаді, а її реформа вже на часі.
Коментувати