Студентів запрошують до польської освітньої програми STP

У STP можуть узяти участь студенти віком 18–21 років, які навчаються в українських вишах

Студентів запрошують до польської освітньої програми STP

Українських студентів запрошують узяти участь у циклічній польській освітній програмі Study Tours to Poland, яка передбачає десятиденні навчальні візити до Польщі.

У STP можуть узяти участь студенти віком 18–21 років, які навчаються в українських вишах, мають дійсний закордонний паспорт та ще не брали участі у програмі.

Метою програми є висвітлення різних аспектів життя у Польщі, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах.

Дуже важливим акцентом програми є знайомство з неурядовим сектором та різними формами громадянської активності.

Програма візиту студентів складається з зустрічей з лідерами публічного життя в Польщі, візитів до державних установ, зустрічей з представниками наукових середовищ, керівниками вишів, викладачами і студентами, а також знайомства з формами громадської активності студентів.

Також учасники пізнають культуру та історію Польщі, специфіку регіонів, беруть участь у проведенні інтеграційних і освітніх воркшопів, що сприяють розвитку нових навичок.

Візити понад десяти особових груп до Польщі відбуваються два рази на рік – восени і навесні. У межах програми країну щороку відвідує більше 200 осіб.

Цьогоріч візити для студентів до Польщі плануються у жовтні – грудні 2022 року.

Прийом заявок на участь у програмі триватиме до 29 вересня 2022 включно.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
14.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів