Через війну майже 24 тисячі студентів не відновили навчання

З початку повномасштабної війни майже 24 тисячі студентів вишів не відновили своє навчання

Через війну майже 24 тисячі студентів не відновили навчання

З початку повномасштабного вторгнення майже 24 тисячі студентів вишів не відновили своє навчання.

Про це йдеться у первинному звіті про проведене оцінювання потреб фахової передвищої та вищої освіти України, оприлюдненому Міністерством освіти і науки.

Згідно з отриманою аналітикою, практично всі заклади освіти забезпечують дистанційне навчання студентів, у тому числі й тих, хто евакуювався за кордон.

«Загалом серед тих, хто повернувся до навчання, втрати освітнього часу через війни були незначні – один тиждень або менше. Крім того, з 24 лютого 2022 року 129 закладів освіти зарахували 2562 нових студентів, але за цей же період не відновили навчання майже 24 тисячі студентів», – наголосили в Міністерстві освіти.

Щодо перешкод, які заважають продовженню освіти, переважна більшість вишів назвала відсутність підключення до Інтернету (79%) та погіршення безпекової ситуації в місцях навчання (46%).

Також серед причин – відсутність технічних засобів для онлайн-викладання та навчання (39%).

Окрім того, значна кількість закладів освіти повідомили, що студенти не можуть продовжувати навчання через потребу заробітку (28%).

Деякі заклади освіти також вказали перевантаженість доглядом і домашніми обов’язками як основну причину, через яку студенти не повертаються до навчання (8%).

Понад 100 закладів освіти назвали погіршення психологічного самопочуття однією з причин припинення навчання студентами (15%).

ОЗНАЙОМИТИСЯ ЗІ ЗВІТОМ

Освіта.ua
10.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів