МОН: виші визначать дати початку навчання самостійно

Заклади вищої освіти самостійно визначать дату початку нового навчального року

МОН: виші визначать дати початку навчання самостійно

Керівники закладів вищої освіти самостійно визначатимуть дату початку нового навчального року з огляду на безпекову ситуацію в регіоні.

Про це розповів в ефірі телемарафону заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко, повідомляє Суспільне.

«Остаточне рішення про початок навчального року буде залежати від керівника закладу вищої освіти. Ректори, зважаючи на безпекову ситуацію, на ситуацію з наявністю науково-педагогічних працівників, на ситуацію зі студентами, зможуть ухвалити зважене рішення щодо початку нового навчального року», – зазначив Вітренко.

За його словами, Міністерство освіти і науки рекомендувало розпочати навчання з 15 серпня для студентів 2, 3, 4 курсів та другого курсу магістратури з кількох причин.

«Перша й найголовніша, щоб студенти якомога швидше пішли в офлайн навчання. Ми маємо забезпечити альтернативу: або офлайн, або онлайн, або змішана форма навчання для того, щоб студенти не втратили жодного дня свого студентського життя. Багато закладів освіти починають навчання 15 серпня, але виводять тільки ті спеціальності, де висока питома вага дуальної освіти, де необхідно тренуватися і мати практику, а соціогуманітарні спеціальності будуть починати навчання з 15 вересня», – сказав урядовець.

Також він додав, що наразі триває аудит безпекової ситуації у закладах освіти.

«Заклади освіти мають стати територією безпеки, щоб родини не переживали за те, куди йдуть їхні діти і були впевнені, що вони перебувають у безпеці. Тому рекомендації щодо змінності, розробити навчання по днях. Саме з цього приводу ми рекомендуємо використовувати суботи. Це має розвантажити аудиторії для студентів відповідно до кількості місць в укриттях», – підсумував заступник міністра освіти.

Освіта.ua
22.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Як батьки можуть бути впевненні, що дитина в безпеці. Кому потрібні наші діти? Необхідно тільки онлайн начання. За 400 кілометрів відпустити дитину. Кому Вони потрібні були 25 лютого коли всі шляхи додому були перекриті і тиждень немогли забарати. Перш все обміркуйте, віс за та проти.
Laybor
В кулуарах влади ходять чутки про відставку міністра. Рвуться Гришина, Бабак та Вітренко. Всі троє- не годяться! Президент знає ім ціну. Потрібен патріот- проффі- боєць.
Пересип
Тривають вояжі пані Гришиноі по начальству областей !! Депутатка пускає димзавісу , імітує бурхливу діяльність , турбується з освітянсьтво . Силно хоца буть міністеркою! Але все це виглядає комічно і соромно за рідне Мон. Обраниця нічогісінько доброго не зробила , натомість апломба має на десятьох. Ходяча проблема. Але До Ківалова не забула заїхати в Одесу! На консультації … Та шансів в неї нуль. Президент знає їй ціну ????!!!
Галина
Для Пересип: господи, я була на такій нараді. Не треба нам цього горя…
Коментувати