Виші та коледжі отримають розширений доступ до Zoom

Усі заклади освіти, які подадуть заявки, отримають відповідне оновлення до серпня 2022

Виші та коледжі отримають розширений доступ до Zoom

Компанія Zoom надасть безкоштовний розширений доступ до програмного забезпечення Zoom Meetings for Education українським закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, з посиланням на досягнуті домовленості з Компанією Zoom.

Доступ буде надано впродовж 2022/23 навчального року з метою підтримки освітньої і наукової діяльності закладів освіти.

Розширений доступ Large Meeting дозволить здійснювати запис зустрічей та проводити заняття та лекції одночасно для 1000 учасників.

Для отримання доступу до Zoom Meetings for Education необхідно заповнити відповідну форму.

Заклади освіти, які подали заявки на розширені можливості Google Workspace for Education, отримають відповідне оновлення до серпня 2022 року.

Освіта.ua
22.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Викладач
Zoom прекрасно працює в смартфоні і є дуже функціональним, що дозволяє проводити заняття на високому рівні. Прекрасна новина!!!
українці
В принципі школам 40 хв. вистачає. І якщо відверто говорити, то йдіть з тим своїм Зумом туди де людська нога не ступала. Розширте можливості Viber. Треба щоб у Viber з телефону можна було транслювати екран. Треба щоб у спільнотах можна було транслювати відео та екран ну хоч для 1000 учасників. Треба щоб Vaber не блокував облікові записи, одразу після того як 150 учнів одночасно надішле роботи , або навіть без жодних ознак спаму. ВНЗ та коледжі можуть і далі літати. А школам треба щось простіше. У переважної більшості учнів смартфони Зум не витягують.