Після війни система вищої освіти зміниться, – Бабак

Після закінчення війни в Україні будуть об’єднувати виші й будувати нові на місці знищених

Після війни система вищої освіти зміниться, – Бабак

Після закінчення війни в Україні будуть об’єднувати виші й будувати нові на місці тих, котрі знищені.

Про це сказав голова парламентського комітету з питань освіти і науки Сергій Бабак в інтерв’ю «Українським новинам».

За його словами, система вищої освіти вже не буде такою, як це було до війни, бо буде глобальне переосмислення.

«Я не впевнений, що у нас вистачить ресурсів, щоб утримувати ту систему вищої освіти, яка була до цього. Ті 150 державних університетів… Я не впевнений, що у нас для цього всього будуть ресурси. Ми будемо переосмислювати та об’єднувати виші, та будемо будувати нові на місці тих, котрі знищені. Для того, щоб до цього дійти, звісно, потрібно закінчити війну», – наголосив Сергій Бабак.

Освіта.ua
01.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шевчук
Пане Бабак , ви дискридитуєте владу! Ви неадекватний . Ваші рішення про відміну зно і тиск на Шкарлета про ще важчі правила вступу - зрада нашої славної молоді!! Будете відповідати !! Найприкріше, що Президент так не думає, а ви все дієте за його спиною. Треба молодь закріпити в Україні. В нас гарні вчителі і студенти , спеціалісти , випускники внз … Вони громлять путлерівську банду!!! А ви мелете про знищені вузів, економію на дітях.
Босс
Так, система освіти зміниться. Але МОН ще й досі не збагнуло, що в Україні йде жахлива, руйнівна війна. Рішення МОН про вступ, про мультітест - є підтвердженням перебування десь зо обрієм. МОН не уявляє собі масштаби руйнування. Здавати тест оф лайн??? А під час тривоги йти до сховища??? Позорище на весь світ.
Симон
Для Босс: А поцам бабаки и шкарлу по херу!
Коментувати
Саня
Для БОй: а Мариупольцам учиться где? В руинах? Или где то в подвалах которые если остались вообще? Да и к тому же если люди будут возвращаться в свои города и если в маленьком городе может 10 школ и из них 8 разрушенных куда примерно 3000 детей пойдут,в эти нещасных 2 школы,в которые от силы поместится не больше 1500 детей
БОй
"Після закінчення війни в Україні будуть об’єднувати виші й будувати нові на місці тих, котрі знищені." А не проще ли направить финансирование в те универы что остались? Или вы такие имбицили что действуете под эгидой "старый мир мы разрушим, а затем?"? Преподаватели многих вузов боряться чтоб их не закрыли, а вы пользуетесь войной чтоб окончательно развалить систему образования.
Мар'яна
Для БОй: А ви вважаєте ,що ті викладачі які боряться ,щоб не закрили їх ВИШ,борються за свою зарплату ,а не за якість знань які передають дітям.давно треба робити реорганізацію вишів,вони давно роблять все для звітності ,а не для навчання
БОй
А куда девать этих людей? Закроют Вузы, а в школах такие же как и они сидят, они не будут себе конкурентно способных принимать. Наше правительство не хочет ждать пока через естественные причины уйдут люди, им проще закрыть Вуз с 200 летней историей, а его здание продать в приватные руки.
БОй
Для Саня: А некто и не говорит о том что не нужно восстанавливать школы и Вузы на оккупированных территориях, но зачем при этом закрывать Вузы в которых не было войны, имеют целые здания, и общежития, ведь мой универ принимает беженцев. Надоело уже слушать убогих чиновников, которые всё твердят про нехватку средств, когда им 8 лет выплачивали много миллионов евро.
Коментувати