Виші публічно звітуватимуть про ефективність ректорів

Рада прийняла закон щодо моніторингу досягнення показників діяльності вишів

Виші публічно звітуватимуть про ефективність ректорів

Верховна Рада прийняла закон щодо оприлюднення та моніторингу досягнення цільових показників діяльності закладів вищої освіти.

Метою законопроекту є забезпечення створення прозорої та відкритої системи  моніторингу досягнення цільових показників діяльності закладу вищої освіти, які визначені у контракті з керівником закладу вищої освіти.

Закон передбачає, що на сайті закладу вищої освіти відтепер мають оприлюднюватися цільові показники діяльності закладу вищої освіти, досягнення яких повинен забезпечити його керівник.

Також оприлюдненню підлягають дані про механізми перевірки досягнення таких цільових показників керівників закладів вищої освіти, терміни для досягнення таких цільових показників та щорічні звіти про досягнення цільових показників.

Освіта.ua
17.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Климансо
А где же Совет ректоров Украины? Вы что не видите,как о Вас обтирают ноги. Это же надо придумать такой маразм- университеты отчитываются о деятельности ректоров!?? Это как? Приблизительно так: Украина отчитывается о деятельности Президента… А что может этот Совет , когда его возглавляют неграмотные, несчасные люди…
Шева
Для Климансо: А що такий Совет є?
:)
Для Шева: Це той "совет", що рекомендував плагіатора шкарлета на посаду міністра MOH. Тож, і в цьому разі все буде під контролем ... :) Головне оголосити реформи, а там можна й продовжувати робити свою справу :)
Коментувати
Торба
А перевіряти будуть самі себе і звіти теж зліплювати? Це у нас навчилися робити.
Сингаівська
Для Торба: А боягузи - вчені не можуть перевірити керівника? Няня треба?
реальність
Для Сингаівська: Так, нажаль Ви праві, так звана українська університетська інтелігенція, залякана і до смерті боїться будь-кого з керівництва університету. Це, нажаль, не європейського масштабу люди, вони в основній масі дрібноколіберні й живуть "пошепки" та й думають тим самим масштабом. Їм скажуть януковича визнати професором, визнають, ще й аподуватимуть стоячи; скажуть, що ківа їх колега, значить ківа буде колегою. Це пластилін в руках будь-якого хоч трохи вправного бюрократа, це та інтелігенція, яка виросла вже в незалежній Україні. І що тепер з таким персоналом роботи навіть важко уявити, бо вони вже почали масово відтворюватись і продукувати собі подібну молодь ... Це великий управлінський провал, фундамент якого закладено державною політикою в наукці і освіті наприкінці 90-х і в нульових.
Оленка
Все точно і правильно. І більшість ректорів такі ж боягузи і слабаки, такі як в Кнуба чи в Мауп
Коментувати
Черкаси
Грошей на Вузи , чим опалювати , платити зарплату немає , а публічне роздягання і пошук винуватих триває… псевдодемократія процвітає… Це черговий дурнуватий крок нещасних соросят у виконанні Бабака , гришиноі , стадного, шарова…На добро , розвиток ума н5 має.
Гость
Очередная популистская норма, которая учебный процесс не улучшит. Если ректор имеет поддержку МОН, ему безразлична любая проверка. Вы когда-нибудь видели, чтобы какого-нибудь ректора сняли после аудита КРУ? Думаю, нет. Означает ли это отсутствие финансовых злоупотреблений? Конечно, нет. Все ректоры при небольшой зарплате миллионеры. О чем это говорит? То то же.
Василь
Для Гость: баклан, при чому тут Кру?? Показники- чи вигнали корупціонерів з роботи, скоротили чисельність педагогів, відкрили спеціальності…
реальність
Для Василь: КРУ всановлює факти нецільового використання бюджетних коштів, що також має місце. Наприкл., замовлення різноманітних послуг для університету у фірми власної дружини чи кума ... + Василю, якось негарно людину бакланом називати, подумайте над власною особистістю після таких слів :)
Коментувати