Для викладачів вишів щеплення стане обов’язковим

МОЗ оновило проєкт наказу щодо переліку професій, для яких щеплення від коронавірусу буде обов’язковим

Для викладачів вишів щеплення стане обов’язковим

Міністерство охорони здоров’я оновило проєкт наказу щодо переліку професій, для яких щеплення від коронавірусу буде обов’язковим, поданого на погодження у Федерацію профспілок.

Відповідно до нової редакції проєкту, перелік доповнений працівниками закладів вищої та післядипломної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Окрім того, у документі з’явилася примітка, згідно з якою вакцинація проводиться «у разі відсутності абсолютних медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень».

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРОЄКТОМ НАКАЗУ

Так

Ні

Освіта.ua
29.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
МОЗ наказом від 16.09.2011 № 595 затвердив Календар профілактичних щеплень в Україні. Якщо щеплення від коронавірусу додадуть у календар профілактичних щеплень за епідемічними показаннями в Україні для працівників окремих професій, виробництв та організацій, роботодавці відсторонятимуть невакцинованих працівників від роботи без зарплати на підставі статті 46 КЗпП.
Сергій
Ну.... Ну.... До листопада вам дёргатся залишилось.... А там нових кредитів клянчить
Ігор
Обов’язкова (примусова) вакцинація це лінія уряду. Профспілка освітян - єдина громадська організація, яка може і робить захист її (освіти) працівників.
реальність
Для Ігор: Ви з якої планети пане? Профспілка вже давно лягла і невпевненим голосом питає у адміністрації: "Чого і як бажаєте, пане?"
Коментувати
Вася
Цей ажіотаж (зобов’яжуть, буде прийнято постанову, стане обов’язковим) протримається ще рівно до того часу, коли закінчиться термін придатності вакцини, тобто до листопада. Після цього або "Лекхім", як постачальник, забере не використану (зіпсовану) вакцину і поверне гроші державі (що ДУЖЕ малоймовірно), або чиновникам доведеться відповідати за десятки, а то й більше, мільйонів дол., тобто комусь буде "дуже жарко", незважаючи на пору року. Залишилося трохи почекати (буде важко, бо саме агонія), дав би бог, щоб у наших чиновників не порозривало ду...ла від напруги, а то хто далі нас буде щось заставляти...
Небайдужий
З виробників вакцин і медичних працівників, які прищеплюють людей від COVID-19, окремим законом (№5247 від 15.03.2021) знята всяка відповідальність за можливі негативні наслідки та побічні ефекти від вакцинації. Ось і все, що треба знати про "чарівну" вакцину.
Наталья
Пусть прекратят демонстрировать свою лживую заботу о гражданах , особенно учителях и преподавателях . Нужно вещи называть своими именами , мы стали разменной монетой за их кредиты от мвф и от выделенных средств на болрьбу с ковидом . Они жизнями людей отчитываются просто за деньги от страха , что просто больше не дадут .
Галя
Этот проект наказа противоречит статьям конституции закона Украины 26.28.32. Та відповідно до наказу МОЗ номер 3018 від 24.12.20 р. на сторінці 7 написано,що вакцинація в Україні буде проходити добровільно. Всі ваші постанови любі друзі, суперечать один одному. А то що ви відробляєте ці гроші або заробляєте їх так це вже відомо всім.ви свідомо знищуєте освітян. Щоб наші діти не мали живого спілкування з вчителем. Всі професії від вчителя і тільки одна професія вчитель від Бога. Чому ви не вимагаєте вакцинації від дітей, студентів,їх батьків,друзів то що.
Оракул
Для Галя: Для Наталья: Якій статті Конституції це суперечить?
Галина
Для Галя: Не повторюйте популяних дурниць. Ніяким статтям конституції вакцинація суперечити не може. Вам протягом життя роблять безліч щеплень. Без них до дитсадка та школи не приймають. І тут раптом якийсь "юрист від Бога" поширює серед людей, які не здатні прочитати Конституцію популяристичну дурню.
Ірина
Важно, что бы эту вакцинацию не внесли в календарь прививок.
Коментувати
Вчителька
Вчителі проти примусової вакцинації. Вакцинація не захищає дітей від зараження. Вакциновані і невакциновані однаково можуть бути заразними. Для чого тоді примусова вакцинація. Вакцина не пройшла випробування на людях з різними захворюваннями. Як можна її вводити всім підряд, не знаючи, як вона вплине на організм. Це злочин, за який має бути кримінальна відповідальність.
Освітянин
Це лише проект. І чи стане він реальністю багато в чому залежить від погоджувальних органів, що зазначені в ньому, і дій нас самих. Зрозуміло, що це не турбота за здоров’я людей. Інакше б намагались розірвати ланцюжки заражень. А тут навпаки у осінньо-зимовий період у малих приміщеннях на тривалий період збирають величезну кількість здобувачів освіти і викладачів чи вчителів. Ляшко сам пояснює свої дії тут https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/29/7308747/
Доктор
Чому у переліку є працівники наукових установи, а немає працівників торговлі? Це як розуміти - витруємо рештки науковців?
Освітянин
Ще позавчора під новиною, що до переліку посад, які підлягають обов’язковій вакцинації, не додано викладачів вишів, обурювались вчителі. Тепер нас, професорсько- викладацький склад, включили до цього проекту. Сьогодні вже деякі викладачі вищої школи пишуть чому немає представників торгівлі. Не гарно це якось. Треба залишатись людьми в будь-якій ситуації і не допускатись до такого рівня. Непослідовними діями можновладці підривають довіру до себе. Люди це бачать і розуміють. А нам треба відстоювати своє право на добровільну, а не примусову вакцинацію, наводячи законні підстави. І вимагати надавати повну статистику за всіма аспектами, щоб народ розумів, що теперішні протиковідні "вакцини" не рятують від зараження, хвороби і передавання вірусу вакцинованими. Лише законними обгрунтованими доводами можна змусити МОЗ і МОН приймати накази відповідно до Українського законодавства. І звичайно підключати профспілки. Інакше, навіщо потрібно утримувати такі профспілки?.
Ірина
Даже гарно написано. Та треба діяти, поки закон не прийнятий. З чого починати? Потрібно вже починати діяти, але як?
Професор
це лише постанова буде а не закон, тому нікого не звільнять, максимум відсторонять на час дії карантину
Коментувати