Приватні виші цього року можуть отримати держзамовлення

Приватні виші під час цьогорічної вступної кампанії можуть отримати державне замовлення

Приватні виші цього року можуть отримати держзамовлення

Приватні заклади вищої освіти під час цьогорічної вступної кампанії можуть отримати державне замовлення на підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів.

Відповідний лист Міністерства освіти і науки спрямований керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти приватної форми власності.

Планується, що отримання державного замовлення приватними вишами на підготовку фахівців здійснюватиметься на конкурсних засадах.

Для можливості отримання державного замовлення на підготовку фахівців закладам освіти необхідно подати заявку на відкриття відповідного доступу до Єдиної державної бази з питань освіти.

У разі отримання місць державного замовлення приватні заклади освіти мають  дотримуватись норм законодавства про індикативну собівартість на всіх рівнях, спеціальностях та формах здобуття вищої освіти.

Освіта.ua
27.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
yasinskiy@meta.ua
Державні заклади деградують, можливо хоч приватники "спасуть" ситуацію. Абсолютно нормальна практика в європейських країнах, чи ви вже на схід дивитесь!
Скептик
Для [email protected]: Ви знущаєтесь? Там ніколи ні освіти ні науки не було. Це принтери з дипломів.
Коментувати
Мишак А.
Це рішення протянула пані Гриневіч для пріснопамятного львівського католицького університету, а також контра Шаров для Кроку , звідки ім башляють....А взагалі це повна ганьба, неприкрите заробітчанство приватних вишів. До- речі пан Бабак , голова парлам. Комітету також лобіст приватників. Все це незаконно, думаю міністр Шкарлет тихо все заблокує....
Курко
Для Мишак А.: львівянка Гриневич католичка і тому все робила для цього університету
Коментувати
Гость
ну не дарма ж ректори вишів відправили свого чоловіка в крісло міністра. цього і треба було очікувати. чому я маю вчитти своїх учнів, коли вони мені у вічі говорять, що в нас міністр освіти поагіатор.
Днестр
Для Гость: не ври, руководители госвузов против!!
Коментувати