В Україні з'являться підрозділи іноземних вишів

Уряд ухвалив рішення, що відкриває шлях до заснування в Україні підрозділів іноземних вишів

В Україні з'являться підрозділи іноземних вишів

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка відкриває шлях до заснування в Україні територіальних відокремлених структурних підрозділів іноземних закладів вищої освіти.

Зокрема, рішенням уряду затверджено Положення, яким визначено особливості утворення, реорганізації та ліквідації територіально відокремлених структурних підрозділів закладів вищої освіти.

Очікується, що іноземні заклади освіти матимуть можливість відкривати в Україні свої підрозділи у формі інститутів, коледжів, фахових коледжів, факультетів або відділень.

Коментуючи можливість створення підрозділів закордонних університетів у Міністерстві освіти і науки наголошують, що цей крок дозволить Україні стати ближче до Європейського союзу.

Водночас для відкриття свого підрозділу в Україні іноземний заклад вищої освіти має входити до одного з міжнародних рейтингів QS World University Rankings, The Times Higher Education World University Rankings або Academic Ranking of World Universities і посідати в ньому місце не нижче ніж 3000.

Юридичні особи, що зареєстровані на території держави-агресора або держави-окупанта не матимуть можливості отримати дозвіл на діяльність на території України. Також дозвіл на утворення територіально відокремленого структурного підрозділу іноземного закладу вищої освіти не надаватиметься компаніям з інвестиціями держави-агресора або держави-окупанта.

Освіта.ua
12.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МОН
а умови ліцензування освітньої діяльності на них також буде розповсюджуватись, чи достатньо посісти в "міжнародних рейтингах" 2999 місце?
З розуму зійшли
Скажем дружно- на... нужно!! Не мала баба клопоту- купила порося!! В Криму були філіі Раші, тепер угри відкриють в Закарпатті, руми в Буковині, пшеки в Галичині, словаки , німці, китайц#... - всі готові?!!! Невже в цього Шмиргаля геть нічого немає в котелку??