Україна візьме кредит на ремонт і обладнання для вишів

Сфера вищої освіти може отримати кредит від Міжнародного банку реконструкції та розвитку

Україна візьме кредит на ремонт і обладнання для вишів

Українські університети зможуть отримати 200 млн доларів кредитних коштів на розвиток від Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Про це повідомили в Міністерстві фінансів України, коментуючи завершення переговорів щодо проєкту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів».

За інформацією Мінфіну, проєктом передбачається підписання кредитної угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку на суму 200 млн доларів США, які планується спрямувати на розвиток української сфери вищої освіти.

Зокрема, угодою передбачається відбір закладів вищої освіти, для яких буде профінансовано закупівлю сучасного обладнання, створення лабораторій для студентів та науковців, а також проведення ремонтних робіт для підвищення ефективності освітнього простору в університеті.

Окрім того, за кредитні кошти відбудеться закупівля комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення для підвищення інформатизації в університетах та забезпечення високого рівня навчання, в тому числі і дистанційно.

«Якість вищої освіти та рівень освіти населення в цілому є пріоритетом для держави, а тому співпраця з міжнародно фінансовими організаціями у цьому напрямку є дуже важливою», – зазначили у Міністерстві фінансів, коментуючи можливість отримання кредиту.

Освіта.ua
01.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Укр
Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко задекларував за 2020 рік майже 3 млн. гривень зарплати в ЦВК, що в середньому становить 243 тисячі гривень на місяць. ЗЕ-влада хвате жирувати за рахунок зубожілого українства в умовах війни і соціально-екном. кризи. Академіки і професори, вчителі, медики ви ніщо у порівнянні з ЗЕ-посадовцями. https://lenta.ua/ua/richna-zarplata-glavi-ukrayinskogo-tsentrviborchkomu-dosyagla-troh-milyoniv-93305/
:(
Якщо в Україні у професорів зарплата як у касирки в супермаркеті, то жоден ремонт не допоможе ... навіть у найсучасніших лабораторіях можна працевлаштувати жебраків, і це не дасть жодних реальних результатів. Науку роблять ЛЮДИ, а не прилади і будівлі!
132
Это ведь банк связанный с Соросом...Не западло брать деньги на развитие, у ненавистного почти всем этим сайтом Сороса? А то вложат соросята деньги в ВУЗы, а потом приватизируют как и украинскую землю. Нельзя полагаться на соросят, выкачают ведь все мозги из украинской науки!
Zz
Для 132: Росботофєрма,іди звідси,водкі нєт
Tet-a-tet
Для 132. А я думав,що совки вже повимирали, а вони,мов печериці після дощу, вилазять та й вилазять. Та чхав на нас Сорос разом з банком,це нам потрібна якісна ВО, а не їм,вони усе мають. Так як викачував СРСР мозги зі своїх громадян не зрівняється ні один Сорос,на одних спортсменах скільки заробляли. А тепер ці люди животіють жебракують, хворі і нікому не потрібні. То ж бреши-бреши, та не забріхуйся.
132
Что тут сказать...Эту страну уже не спасти. Понасмотрятся всяких ICTV, СТБ, 1+1 и так далее, и начинают верить в то что Сорос желает Украине добра. Он спит и видит как бы превратить Украину в колонию, чтобы насадить эти псевдолиберальные ценности вроде ЛГБТ и мультикультурализма. Вы думаете что он просто так благотворительностью для украинских аборигенов занимается? Как бы не так. Советую вам смотреть только проверенных адекватных людей, вроде Шария, Дубинского и телеканалов Перший Незалежний и НАШ.
Коментувати