Понад 43% іноземців влаштовує якість вищої освіти в Україні

Іноземні студенти обирають здобуття вищої освіти в Україні за якість навчання та вартість

Понад 43% іноземців влаштовує якість вищої освіти в Україні

Іноземні громадяни обирають заклади вищої освіти України, тому що їх влаштовує якість та вартість навчання.

Про це повідомили у Міністерстві освіти з посиланням на результати маркетингового дослідження привабливості української вищої освіти для іноземців.

У дослідженні, що проводилось у липні-серпні цього року, взяли участь іноземні студенти з усієї України.

Зокрема, 43,5% респондентів відповіли, що обрали українські університети, тому що їх влаштовує якість навчання. 

Також причиною вибору навчання в Україні для 40-60% респондентів була вартість навчання.

Окрім того, 35% опитаних обрали українську освіту через легкість визнання диплома на батьківщині, а 42% – через бажання навчатися в одній із європейських країн.

За словами заступника міністра освіти Андрія Вітренка, роль іноземних студентів дуже важлива в освітньому процесі кожного закладу освіти.

«Адже це не тільки престиж та інвестиції в економіку країни, а й обмін досвідом, розвиток конкурентоспроможних особистостей тощо. Тому маємо боротися за гарну репутацію: забезпечувати високу якість навчання та створювати комфортні умови для прибуття, навчання й дозвілля іноземних студентів», – зазначив Андрій Вітренко.

Освіта.ua
07.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Борис Успенский
А на чому навчаємо? Яка якість? У нас на кафедрі стоїть спектрофотометр UV Visible 1970-х років виробництва НДР, та є ще СФ-16 1960-х років виробництва СРСР. Хімічний посуд навіть нешліфований, синтези проводимо на гумових з’єданнях, а реактивів тех нема. ИК спектрофотометра не має, ПМР-спектрофотометра теж. Яка якість навчання? Про що ми говоримо? Цє навчання хіміків-технологів? В інших областях теж саме. Тому іноземці навчаються, а потім їдуть на захід получати дійсно якісну освіту. Для них наші ВУЗи - це щось на кшалт підготовчих курсів. Ось не треба видавати бажання за дійсність.
Вчитель
Одним словом дешева халява у навчанні, а ще дипломи визнають в бантустанах, одним словом різниці африканці не побачили, окрім дешевих натяш і андзелік у бурсах
Анна
Тобто 57% - НЕ влаштовує???
:)
Для Анна: це могла б бути друга назва тієї ж самої статті. Напр.. "57% іноземних студентів не вважають українську вищу освіту якісною!" :)
Коментувати
Рая
А 100 відсотків українців ні. А 100 відсотків українців ні.А 100 відсотків українців ні.А 100 відсотків українців ні.А 100 відсотків українців ні.А 100 відсотків українців ні.А 100 відсотків українців ні.