Бізнес співпрацюватиме з державою для розвитку IT-освіти

Використання цифрових технологій стало особливо актуальним в умовах пандемії

Бізнес співпрацюватиме з державою для розвитку IT-освіти

Партнерство компанії IT Ukraine Association та МОН – це стратегічний крок, який дозволить бізнесу співпрацювати з державою для розвитку української IT-освіти та реалізації спільних проєктів.

Про це заявив виконавчий директор Асоціації IT Ukraine Костянтин Васюк під час перепідписання меморандуму про співпрацю з Міністерством освіти і науки.

Як повідомляють у МОН, перший меморандум було підписано ще у 2018 році, але в умовах кризи, спричиненої COVID-19, було ухвалено рішення посилити співпрацю.

«Особливо актуальним використання цифрових технологій стало в умовах пандемії, коли безліч процесів перейшли в онлайн. Саме тому було вирішено перепідписати меморандум з Асоціацією ІТ і розпочати новий етап нашої співпраці», –  зазначив заступник міністра освіти і науки з питань цифрової трансформації Артур Селецький.

За словами виконавчого директора Асоціації IT Ukraine Костянтина Васюка, інтенсивний розвиток сфери IT в Україні, який спостерігається останні роки, найбільшою мірою залежить саме від кваліфікованих співробітників, і щороку кадровий потенціал українських IT-фахівців посилюється.

«Саме тому наше партнерство з Міністерством освіти і науки України є тим стратегічним кроком, який дозволить бізнесу співпрацювати з державою для розвитку української IT-освіти та реалізації спільних проєктів», - зазначив Костянтин Васюк.

Наразі планується запуск платформи для ефективної та оперативної взаємодії між МОН та Асоціацією з метою створення стратегії спільної роботи, зокрема щодо розробки, впровадження та розвитку сучасних ІТ-рішень у сфері освіти і науки. 

Освіта.ua
19.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
IT профи
Больших рукожопов чем в IT Ukraine Association в Украине просто нет. Это знает каждый IT специалист.