Розроблена Концепція відновлення студентських гуртожитків

Більшість гуртожитків побудовані у 1960-70-х роках і не відповідають стандартам якості

Розроблена Концепція відновлення студентських гуртожитків

Міністерством освіти і науки розроблений проект Концепції державної програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків для проживання студентів закладів вищої освіти.

Відповідний проект документа винесений для громадського обговорення.

Метою Концепції є визначення передумов, причин та концептуальних підходів до вирішення проблеми відновлення та розбудови мережі гуртожитків для студентів закладів вищої освіти.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що сьогодні на балансі закладів вищої освіти, що перебувають у підпорядкуванні Міністерства освіти і науки, знаходиться 1 тисяча 246 гуртожитків. До 90% цієї категорії гуртожитків потребують капітального або поточного ремонту, близько 10% – знаходяться в аварійному стані.

Більшість із гуртожитків побудовані у 1960-70-х роках і не відповідають сучасним стандартам якості житла. Частина гуртожитків знаходиться далеко від навчальних корпусів. Актуальним також залишається питання облаштування доступності гуртожитків для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Стратегічна мета реалізації програми полягатиме у проведенні поступової реконструкції та капітального будівництва гуртожитків, що відповідають вищим стандартам якості.

«Насамперед передбачається здійснення таких завдань, як капітальний ремонт покрівель, фасадів, місць загального користування, електромереж, систем водовідведення та каналізації, модернізація засобів протипожежної безпеки, заміна вікон та впровадження енергоощадних технологій, встановлення пандусів у тих гуртожитках, які цього потребують», - наголошують у Міністерстві освіти і науки.

Зауваження та пропозиції до проекту Концепції приймаються до 01 вересня 2020 року на електронну адресу panych@mon.gov.ua.

проект концепції програми

Освіта.ua
19.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!