Розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників

Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до вишів

Розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників

1 серпня розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників. Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти.

Зареєструвати електронний кабінет вступники зможуть протягом всього періоду подання заяв до закладів вищої освіти.

Цього року системою подання заяв в електронній формі зможуть скористатися вступники, які мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту, виданий не раніше 1998 року та сертифікати ЗНО 2017–2020 років (сертифікат ЗНО 2018–2020 років з іноземної мови) і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями молодший бакалавр, бакалавр, магістр (медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), фаховий молодший бакалавр.

Подача електронних заяв через кабінети для вступників на програми бакалавра триватимуть з 13 до 22 серпня (16 серпня о 18:00 завершиться прийняття заяв від вступників, які вступають на бюджетну форму на основі співбесіди і вступних іспитів та творчих конкурсів).

При реєстрації електронного кабінету на основі повної загальної середньої освіти вступнику необхідно вказати номер, PIN-код та рік отримання сертифіката ЗНО (сертифікати різних років можна комбінувати), серію та номер документа про повну загальну середню освіту та середній бал додатка до документа про повну середню освіту.

Також системою подання заяв в електронній формі можуть скористатися вступники у магістратуру, які мають диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та екзаменаційний листок ЄВІ/ЄФВВ 2020 року.

Подача електронних заяв через електронні кабінети для вступників на програми магістратури триватиме з 5 до 22 серпня.

При реєстрації вступникам необхідно вказати дані екзаменаційного листка (сертифіката) ЄВІ/ЄФВВ та дані документа про вищу освіту.

У разі виникнення питань щодо з реєстрації електронного кабінету вступникам необхідно звернутись до сервісу підтримки, написавши листа на електронну адресу [email protected] або зателефонувавши за будь-яким із наступних номерів: (044) 290–18–13, (093) 342–38–63, (095) 281–13–54, (067) 551–24–74.

зареєструвати електронний кабінет вступника

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Ідіотизм! Якщо ви перебуваєте за кордоном , то вас не впустить на сторінку кабінету. Використовуйте vpn сервіс і обирайте Україну!
Богдан
Де вписати пільгу напів сироти, де таку заяву взяти??? Підскажіть
Єлизавета
Не вдається відкрити сторінку електронного кабінету вступника, що можна зробити?
Дмитро
Доброго дня. Не вдається зайти в кабінет, просто висить і нічого не грузить. Підкажіть що робити
Микола
Доброго дня . Підкажіть будь ласка , при подачі заяв у вузи що означає k=0.1 чи k=0.2 ? бо не можемо зрозуміти . Дякуємо
Марина
Будь ласка допоможіть, не можу зрозуміти який освітній ступінь потрібно вибирати у електронному кабінет при поданні заяв, якщо я вже є студенткою коледжу
Ігор
підкажіть як відредагувати середній бал серед даних вступника після подачі заяви
Марина
Для Ігор: середній бал можна відредагувати лише до подання першої заяви, далі-ні
Коментувати
Надія
Вступник пільгової категорії, позбавлений батьківського піклування. Де в заяві вступника має бути вказано що абітурієтн пільгової категорії?
Влад
Для Надія: Ви подавали документи в паперовій формі? Чинамагаєтеся зробити це через електронний кабінет самі?
Коментувати
Анастасія
Результат творчого конкурсу треба самому вводити при поданні заяв, чи як правильно? Зараз не можу подати заяви , графа балли за творчий конкурс не активна(
Юлія
Чи можна подавати три заяви на одну спеціальність, але на різні факультети в один університет?
Ігор
В цьому році обов’язково подавати саме електронні заяви? Чи все ж можна прийти особисто з документами до приймальної комісії?
Татьяна
Шановні, а як зареєструвався у електронному кабінеті вступника? Де взяти свідоцтво про ПОВНУ загальну середню освіту? Якщо є про базову та диплом кваліфікованого робітника?
Алина
Скажіть будь ласка, а де знаходиться серія і номер документа про загальну повну середню освіту?
Ігор
Для Алина: на зворотньому боці власне документа: серія - дві великі літери, номер - 8 цифр.
Коментувати
Мария
Доброго дня. КНУДТ (Киев, колледж) выписал аттестат с ошибкой. Но исправить ее могут только с 1но сентября. Нам удалось добыть только плохую копию аттестата (из выдавали в течении часа 2 дня никого При этом не предупредив). Но получить и не правильный оригинал возможно только после 26.08.2020 Года. Потому что: “А что вы хотели, все в отпусках». Далее, по телефону вчера (я физически не могла быть в Киеве в этот день, поскольку узнала о выдаче свидетельств за день до этого и была за 800 км от Киева) нам сообщили, что для того, чтобы поступать на бюджет, нам необходимо забрать документы из колледжа. Предварительно подписав обходной лист. Что сделать Не возможно. По причине выше. И что если мы заберём документы, но не поступим, то вернуться сможем только на контракт. Это правда? И вообще, Что посоветуете делать в подобной ситуации? С аттестатом с ошибками, не возможностью получения его, не возможностью поступления на бюджет (если это так). С уважением, родительница студентки КГУДТ.
Тарас
Для Мария: Телефонуйте на гарячу лінію МОН з питань виявлення порушень вимог чинного законодавства та запобігання порушень прав на вступ закладів освіти. Номери телефонів можна взяти тут https://mon.gov.ua/ua/news/pochali-robotu-garyachi-liniyi-ta-prijmalnya-gromadyan-shodo-vstupu-2020
Коментувати
оля
добрий день. підкажіть будь ласка можна до електронного кабінету загрузити фото додатку до атестату зроблене на фотоапарат.чи обовязково через сканер
Olga
Прекращайте разжовывать простые вещи людям, не умеющим самостоятельно находить и перерабатывать информацию. Пусть в вузах учатся умные дети, а не дебилы или хитрожопые.
Степан
Для Olga: такую хуйню вырыгала
Коментувати
Валентина
Добрий день, стосовно вступу до ВНЗ, якщо дитина має результати не склав, я зрозуміла правильно, не можна вступати ні на денну форму навчання , ні на заочну?
Влад
Для Валентина: не можна
Олександр
Можна вступити в коледж
Коментувати
Валентина
Чи може дитина вступати до ВНЗ, якщо з української мови та математики - не склав
Влад
Для Валентина: ні
Коментувати
Елена
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, можно ли загрузить отсканированное фото 3х4, которое есть в наличии на данный момент. Или нужно чтобы фото соответствовало тому что будет подаваться в вуз с оригиналами документов.
Влад
Для Елена: всі однакові
Коментувати
ірина
Доброго дня! я йду поступати з дипломом кваліфікованого робітника,а при реєстрації електронного кабінета потрібно ввести данні атестату про повну загальну середню освіту,можна вводити туди данні з диплома?чи тільки з атестата? і чи повпливає це на вступ?
Влад
Для ірина:з додатку атестата, а не диплома
Татьяна
Проблема в тому, що немає свідоцтва про ПОВНУ загальну освіту, а тільки про Базову та диплом..таке саме запитання, читайте уважно, будь ласка, суть проблеми
Коментувати