Заступник міністра Єгор Стадний йде з МОН

Заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний написав заяву про звільнення з посади

Заступник міністра Єгор Стадний йде з МОН

Заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний написав заяву про звільнення з посади.

Про це він повідомив у своєму Facebook.

«Усі наші кроки, за які я відповідав в МОН, починаючи від запровадження (вперше) прозорих та об'єктивних засад розподілу державного фінансування між університетами, появи KPI в контрактах ректорів і завершуючи новою Атестаційною колегією, яка не боїться зупиняти псевдонауку та плагіат... усі ці кроки - це не лише якісно нова ефективна політика, це сигнали до тих, хто так стомився від імітації та брехні, які подекуди дуже серйозно вразили нашу вищу освіту. Це сигнали про те, що система координат може бути іншою, правила гри можуть винагороджувати за чесну якісно зроблену роботу, що ті, хто кращі, отримують більше, ніж ті, хто гірші, що імітація більше не толерується», - написав Єгор Стадний.

За його словами, команда МОН годинами розмовляла з викладачами та студентами в університетах по всій Україні.

«Я завжди шукав ті погляди, де ще міг зачепитись, де ще можна було посіяти зерно надії та довіри. Не зневіряйтесь, це найгірше, що зараз може трапитись. За кілька останніх днів так багато людей мене спитало одне й те ж питання: «А якщо відкотять назад?». Нічого страшного, ми усі з вами побачили, що правила можуть бути чесними. Навіть, якщо відкотять щось (в чому я дуже сильно сумніваюсь), повірте, ми зробили це за півроку, то наступного разу зробимо за 3 місяці. Я колись вже казав: «Ключовий виклик для наших реформ - це зневіра людей, усе решта - це бюрократичні труднощі». Не втрачайте віру!», - написав Стадний.

Він також подякував фахівцям Міністерства освіти і науки за можливість попрацювати 10 місяців.

«З великою повагою та вдячністю усім, хто підтримував. Заяву вже написав, попереду багато роботи», - написав екс-заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний, який працював у Міносвіти з 6 вересня 2019 року.

Як відомо, 25 червня Кабінет Міністрів призначив ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета заступником міністра освіти і науки і одночасно поклав на нього обов'язки в.о. міністра освіти і науки України.

Освіта.ua
25.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр Степанов
иди и не возвращайся,переживем. лучше в школу или в пту, может и поймеш почему тебя так любят
Соросятиха
Читати так - "в коментатораХ", "погану пельку"! Стались помилки!
Соросятиха
Так, тут в "коментаторам" стільки кротів, що один на другому сидять! Особливо те, яке бекає в кожному коментарі "соросята"! То так себе назве, то інакше, а мукання у нього одне і те ж саме! А ще "...разжіхать"! Це ж типове москвороте дно! Будемо далі "разжіхать"!... Бекай не бекай, а українці ще є і будуть! Замучитесь, не дочекаєтесь! Слава Україні і українцям!!! А москвобидло всеодно закриє своє поганське редько!!!
Сєря Бобік
Хороша була жіночка, розумна, все посміхається... та ми не розтанемося ,ніколи . Попереду нові проекти, зустріччі...
Христина
Ні,перш як вони підуть,дайте щоб вони здали ЗНО,яке вони на писали дітям,разом з ними в аудиторіях,обовязково в масках!
Христина
Я щось не поняла ,а що зробив заступник міністра освітиВ освіті щось поміняв,треба було тікати ще раніше.,а то начинають назначати ,звільнятись ,тоді коли у дітей ЗНО,ні якоі відповідальності у них немає.Сидять тільки граються.
Незгодний
Єгорка Стадний- такий солодкий молодичок, бідненький і чесний. За 9 місяців лиш квартирку на 140 кв. М та новеньку машинку нажебрав тихенько. А Новосад- лише за три місяці квартирку рвонула....
Павло
Свою начальницю не забудь по прихватити. Нею ще довго будуть дітей лякати.
Марина
10 місяців , а що зробив конкретно - не зрозуміло, одне бла-бла. Думаю в особистих надбаннях більше «досягнень».
Катерина
Давно пора було йому піти, а ще краще не приходити. Був у двох аспірантурах. Справу не дрвів докінця у жодній, а держава на нього кошти витратила, які він, звісно, не відшкодував. Ледача бездар.
Местный
Соросята начинают сливаться.. любопытно
Education
Всі, хто тут пише російською або рашисьи, або інваліди, що не здатні вивчити державну мову. Освіту зараз відкочують назад - до корупції, поборів, лженауки. Але нічого, правда за нами.
Местный
Для Education: да, давайте, разжигайте ненависть. Украина едина, говорите...? Как бы не так, с подобными вам...
Коментувати
Випускник
Ех! Ну що ви за люди?! Накинулися як з мокрим рядном, людина тільки-тільки присмокталася до влади. Всього-на-всього і встиг, що квартирку придбати і машинку за якийсь там нещасний мільйончик! І жодного співчуття
Ryky
Урааааа, главный грантоед ушёл вместе с мандзий!!!! Замечательно)).
Антон
Ума не приложу. Ну как мы будем без Стадного! Такая потеря для Украины! Было бы хорошо ,если бы разогнали этот крысятник мон совсем. Толку от него никакого. Провели бы в Украине эксперимент. Набрали бы в новый МОН 5 человек.Уверена,толку было бы больше. Ну смотреть на эти сытые и не отягощенные интеллектом морды шаровых, мандзиев, новосадов, стадных- уже надоело! А вообще у меня вопрос,что делают в МОН дядьки пенсионного возраста? Они там сколько будут сидеть?
Ryky
Для Антон: согласен полностью.
Коментувати
Дмитро
Є питання до тих, хто за Шкарлупу: "Куди подавати скарги, що вчителі/викладачі привласнили мої роботи для своїх особистих цілях (підвищення кваліфікації, дисертації й т. д.)?"
Учитель в минулому
Для Дмитро: Розумнику, коли це у вчителів був час на дисертації і які дисертації вони пишуть? Я щось такого ніколи не чула! А куди і як подавати скарги на таких довбойобів як ти,які користуються отим всім матеріалом який безоплатно напрацьовують учителі ,а це і курсові роботи на курси,і розробки уроків, і оті славнозвісні манівські роботи, які пишуть самі учителі і за які освітянські щури заробляють баснослівні суми,пропихаючи за гроші тупих учнів у вузи? А це хіба не особиста праця учителя? А скільки таких як ти отримало звання,просто пішовши в інститут підвищення кваліфікації нагрібши там безплатно учительських наукових, курсових і т. д? Порадьте, куди звертатися?
Вуйко
Для Дмитро: Кукарекать про "свою работу" будешь как покажешь документы подтверждающие, что она твоя. А так, обтекай, ебанько.
Коментувати
Щековица
Прошу извинения, а Шаров , заслуженный грантоед , лобист Крока, украиноненависник , разрушитель образования — когда подаст Заяву? Пора...
Гайдамака
Бідний стадний, за 10 місяців всього заробив квартирку -141кв. м в Києві і авто за мільйончик...Все в делараціі прочитайте його.... А сволота така, атиукраінець, ненависник всього державного, що жах!! Хай вмотує, але ще треба розслідувати діяльність цієі банди!!!?
Лазар
Яке "жахливе нещастя"! Невже ми більше не будемо чути цього неука, який постійно щось верзе з неперевершеним апломбом?
Батьки
Алилуя !!!! Алилуя !!!! Алилуя !!!! Перший урод втік !!!! Алилуя !!!! Алилуя !!!!