В уряді хочуть передавати виші приватним інвесторам

У майбутньому держава зможе передавати в управління приватним інвесторам державні університети

В уряді хочуть передавати виші приватним інвесторам

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства вважають, що у майбутньому держава зможе передавати у концесію (в управління приватним інвесторам) державні університети та лікарні. Про це повідомляє Громадське, з посиланням на слова міністра розвитку економіки Тимофія Милованова під час презентації стратегії економічного зростання.

«По концесії, я зазначив, що у нас є пакети портів, аеропортів та вокзалів. У майбутньому, я думаю, можливо говорити і про лікарні, і про університети», — заявив міністр.

За його словами, передача об'єктів соціальної та освітньої інфраструктури у приватні руки залежатиме, перш за все, від конкретних умов та стратегічних завдань.

Освіта.ua
17.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
М
Мілованов:Ви,що?В нас є приватні лікарні,які там ціни,хто там лікується-ви ціни бачили,в приватному ЛОР(консультація)390 і...залежить де.Це стратегія економічного зростання?-Ви там так докеруєтесь,що одні люди -виїдуть,інші при таких умовах-вимруть.Лікарн... і,університети,-все... повинно бути державним,якщо все в приватні руки,то для чого стільки міністерств-все приватники і будуть вирішувати.
Development
В жодній краіні світу національні надбання- університети не передавались ні в які концесіі, ніяким іноземцям. Ці видумки п. Милованова підпадають під кримінальний Кодекс- університети не приватизуються і іхнє майно неподільне. Напевно та маріхуана, яку курив цей отрок в Америці з нього ще не вийшла. І це провідна фігура Уряду? Гнати потрібно цих шкідників , антиукраінське кодло в три шиі. ГЕТЬ!!
Смолій
Для Development: Просто сволочи!! Майдан не ха горами!
Коментувати
qwerty_qwert
Землю - на продаж, університети - в концесію... Скоро: громадян - у кріпацтво!
Ганна СтарийЗад
Вони там що, всі в торбу?
Торба
А уряд в концесію ще не передали?