Держслужба якості освіти перевірить 58 вишів

Більше половини вишів, у яких будуть проведені перевірки, мають високий ступінь ризику діяльності

Держслужба якості освіти перевірить 58 вишів

Державна служба якості освіти має намір перевірити у 2020 році 58 закладів вищої освіти. Про це повідомив голова служби Руслан Гурак.

За його словами, 60% вишів, у яких будуть проведені перевірки, мають високий ступінь ризику діяльності у сфері вищої освіти.

Також голова Державної служби якості освіти зауважив, що сьогоднішня система контролю має ризикоорієнтовані підходи.

«А відтак змінено і інструментарій проведення заходів державного нагляду, що дозволяє подолати стереотипи у взаємовідносинах між Службою і закладом вищої освіти, а також допомагає забезпечити діяльність вишу на рівні сучасних очікувань», - зазначає Руслан Гурак.

Під час перевірки буде здійснений аналіз прийому та випуску здобувачів вищої освіти, змісту підготовки фахівців, змісту навчально-методичного та інформаційного забезпечення освітнього процесу, організації освітнього процесу.

Також у ході перевірок Держслужба оцінить ефективність використання педагогічного та науково-педагогічного потенціалу, забезпечення розвитку та ефективність використання матеріально-технічної бази, окремі питання господарської діяльності вишу тощо.

Загалом Державна служба якості освіти цього року перевірить діяльність 20 університетів, 15 інститутів, 13 академій та 10 відокремлених підрозділів вишів.

Освіта.ua
07.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Державна служба якості освіти і НАЗЯВО. У чому змістовна різниця ? Яка структура фінансується з державного бюджету?
Оракул
Для Оксана: Це одне й те саме.
Ірина
Це принципово різні структури.
Гость
Это две кормушки. Разве не видно.
Коментувати
Павло
Пора думати і аналізувати саму якість освіти. Перевірки є, а результатів нуль. Про уе яскраво говорить міжнародний рейтинг закладів освіти країни та і їх кількість.
Небайдужий
Для Павло: Міжнародний рейтинг ВЗАГАЛІ нічого не говорить про якість самої освіти. Про які міжнародні рейтинги можна говорити, якщо українська освіта тільки-тільки починає виходити на міжнародний ринок, ми стільки років були поза світовим освітнім простором! Але, на щастя, це зовсім ніяк не пов’язане з якістю освітніх послуг, які 5адаються нашими ЗВО. Ви або дуже далекі від освіти, або намагаєтесь міряти по собі...
Х
Українські виші надають освітні послуги для іноземних громадян з першого дня утворення держави Україна. Тільки от проблема(!) громадяни яких країн прагнуть в них навчатись і з якою метою?
Коментувати