Міністерство освіти призупинило ліцензування вишів

Міністерство освіти і науки призупинило ліцензування освітньої діяльності у сфері вищої освіти

Міністерство освіти призупинило ліцензування вишів

Міністерство освіти і науки призупинило ліцензування освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Про це йдеться у листі-роз'ясненні МОН, що адресовано керівникам наукових установ, закладів вищої, післядипломної та фахової передвищої освіти.

Причиною призупинення процесу ліцензування є суттєві зміни, що відбулись у законодавчому полі України.

У Міносвіти зазначають, що призупинення ліцензування триватиме до затвердження нової редакції Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, переліку професій, для яких запроваджується додаткове регулювання, та порядку проведення виїзної ліцензійної експертизи.

Усі ліцензійні справи, отримані МОН до 15 січня 2020 року включно, розглянуті у встановленому порядку відповідно до чинного на той час законодавства.

Наразі процедура ліцензування здійснюється МОН у сфері післядипломної, фахової передвищої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до Ліцензійних умов.

Ліцензії на провадження освітньої діяльності за рівнями та спеціальностями, дійсні на день набрання чинності Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», дають право на переоформлення ліцензій на провадження освітньої діяльності за відповідними рівнями із збереженням ліцензованого обсягу без проходження ліцензування.

Докладна інформація

Освіта.ua
22.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учасник
Що, знову ліцензії переоформляти?!?!?! Ну, це кабздець якийсь... Що це змінює, що покращує?!?!?! То Квіт з Гриневич чудили-начудили не знати що, то ця міністр-освіти-без-освіти починає "рехворми" без реформ.... Зарплату коли підвищите всім, а не тільки собі?!?!?! Виховательці дитсадка на 4-5 тисяч з двома дітьми легше живеться, ніж Гані на 36 без дітей зі службовим автомобілем?!?!?! Оце і всі ваші "реформи", зелебеники ви нещасні.