В Україні шукають експертів з акредитації програм вишів

Агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило додатковий відбір експертів з акредитації

В Україні шукають експертів з акредитації програм вишів

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило додатковий конкурсний відбір експертів з акредитації освітніх програм у сфері вищої освіти.

Ключовим елементом акредитації освітніх програм є оцінка діяльності закладу вищої освіти незалежною виїзною експертною групою.

З метою забезпечення якісної експертизи та оцінки освітніх програм Національне агентство вже здійснило відбір понад 1 800 експертів з числа науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

Діяльність експерта, якому буде доручена участь в акредитаційній експертизі, полягатиме в оцінюванні поданого закладом вищої освіти звіту самоаналізу освітньої програми на предмет відповідності цієї програми критеріям.

Також експерт вивчатиме освітню діяльність закладу вищої освіти за цією програмою під час виїзду з експертною групою до закладу, і на основі зібраної інформації готуватиме звіт з обґрунтованим аналізом та пропозиціями щодо покращення якості реалізації відповідної освітньої програми.

Оплата послуг експерта здійснюватиметься у вигляді разових гонорарів за якісно виконану роботу без відриву від основного місця роботи або навчання.

Заявки-анкети приймаються до 9 лютого 2020 року.

Відбір кандидатів відбуватиметься у декілька етапів: перевірка заяв та документів, телефонне інтерв’ю за потреби, а також навчання: онлайн курс та тестування, очний дводенний тренінг та тестування (графік буде зформований після отримання анкет, де кандидати запрошуватимуться за регіональним принципом).

Додаткова інформація

Освіта.ua
15.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
М
Для покращення якості освітньої програми вишів і не вишів (училище...), потрібно,провести опитування,люди,які закінчили навчання і проробили по цій професії 8-10 років ,які предмети їм пригодилося в їхній роботі,а які-ні ; що вони би хотіли вивчати в навчальному закладі ,що їм зараз потрібно для роботи.Я знаю коли я вчилася ,були лишнім предмети -не потрібні для професії- те ,що потрібно - не вчили.Не хочу зараз казати які саме ,при якій професії ,але треба було вчитися на практиці.Заочна форма навчання - вона взагалі?,її потрібно міняти.Знаю зараз є факультет,може факультети,мені розказували за один,що студенти вчаться ,щей на платному ,а з тими дипломами на роботу - не беруть(на навчальний заклад,гроші йдуть,а результат-який?).А ті експерти-то дармова трата грошей -це моя думка.Це таке як PISA,може ще експертів з-за границі запросити,ще дорожче вийде.Як колись один говорив:я і моя молодая команда что то делаєм,что то важноє(перепрошую не хотіла мову міняти-це по російськи).
Антонина Ивановна
Предлагаю ввести давно известные колоквиумы.Они показать владение и компетенции у будущих специалистов и преподавателей. С любвьюЯ.
І який толк з цих експертів?
У нас вони оцінили 80% показників на А, а РОЗЗЯВИ на чолі з Квітом у підсумку поставили Б. То чи треба тратити гроші на експертів, якщо все вирішують "могильщики"?
Султанов Егор
Господин Квит довел до ручки Министерство, на роботу не ходил, управление передал этому несчастью Совсун, которая беснуется ныне в парламенте. Теперь маразм крепчает в Назяво , за аккредитацию надо заплатить 60 тыс. грн??!! А если в университете 25 бакалаврских и 55 магистерских програм? Где брать 4,8 млн грн ?? Как это - бюджетная организация за свои услуги берет с другой бюджетной такие деньжища ?? А вузов - почти 300! Тоесть речь идет о 2-3 млрд грн!!! И к учителю они не придут. Надуманная структура, ненужные функции. Надо ликвидировать Назяво.
Небайдужий
Що це за оголошення без розміру зарплати? За таке просто банити потрібно.