Затверджений новий склад Атестаційної колегії МОН

У МОН розраховують, що колегія буде органом, якому довіряють і який виконує повноваження

Затверджений новий склад Атестаційної колегії МОН

Міністерством освіти і науки затверджений новий склад Атестаційної колегії МОН. Відповідний наказ підписаний міністром Ганною Новосад.

До складу Атестаційної колегії, до функцій якої входить затвердження рішень вчених рад про присвоєння вченого звання професора, старшого дослідника, а також формування Переліку наукових фахових видань, включено 13 осіб. Попередній склад колегії налічував 34 особи.

За словами заступника міністра освіти і науки Єгора Стадного, наразі Атестаційна колегія МОН поступово передає свої функції Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти.

«Водночас для нас важливо, щоб Атестаційна колегія була органом, якому довіряють і який добре виконує повноваження, які зараз залишились. Саме тому ми не лише скоротили склад, а й якісно його оновили», — зазначив заступник міністра.

Вперше у дорадчому органі МОН працюватиме Тамара Гундорова, завідувач відділу Інституту літератури ім. Шевченка НАН України. Вона, зокрема, активно працює в сфері протидії академічній недоброчесності.

Також до оновленого складу увійшли Олексій Колежук, заступник голови Наукового комітету Нацради з питань науки та технологій, та Наталія Кузнєцова, віце-президент Національної академії правових наук України.

Освіта.ua
24.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария Савельева
Лучший сайт Ya.ru [URL=http://ya.ru]Ya.ru[/URL] онлайн http://ps3hits.ru/moneyslots
Іванчук П. С.
В усі органи мон слід набрати одних нових , щоб нічого не знали і іх легко було надурити. Чим дурніший- тим вище в рейтингу!! З такими міністру легше спілкуватися.
Кукловод
Для Іванчук П. С.: Так міністр сама така ж! Тому її й поставили, щоб легше було керувати. Вроді "нове обличчя", а на манеже те же. Вона буде говорити й робити те, що скажуть.А ви думали, що вона сама щось знає і в чомусь розбирається?
Володимир
Вирішувати долю кандидатів і докторів наук, професорів і доцентів будуть голова колегії та її заступник, котрі не захистили жодної дисертації і не мають вченого звання. 4омедія і комедіанти
Бутынец Франц
Боже! За що ти караєш Україну та її науку, коли професором, який підготував державі сотню кандидатів і докторів наук управляє особа з освітою Ладижинської школи що на Вінничині п.Ганна Новосад, яка на півтора десятка звернень недала жодної віповіді. Вона не чула про дію Закону "Про звернення громадян". Колишні вчителі, розтолкуйте їй хто такий професор і що слід розуміти під його зверненням. Дожилась держава, а разом з нею і наша справжня наука.Дякую.
Коментувати