Набрав чинності закон «Про фахову передвищу освіту»

Планується, що новий закон створить умови для поєднання освіти з виробництвом

Набрав чинності закон «Про фахову передвищу освіту»

9 серпня 2019 року набрав чинності Закон України «Про фахову передвищу освіту».

Закон встановлює основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи фахової передвищої освіти.

Планується, новий закон створить умови для поєднання освіти з виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців для забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави.

У 2020 році буде започаткована освітня діяльність закладами освіти з підготовки за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра. Заклади вищої освіти І-ІІ рівнів акредитацій, які в системі вищої освіти здійснюють підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста і до 2020 року не отримають статусу коледжу, набудуть статус закладу фахової передвищої освіти.

Також у Міністерстві освіти звертають увагу керівників закладів вищої освіти на те, що Прикінцевими та перехідними положеннями Закону внесено зміни до низки Законів України, зокрема, і такі зміни до Закону України «Про вищу освіту».

Освіта.ua
12.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Патріот справжній
Якби не супротив громадськості(справжньоі, не купленоі соросівськоі), асоціаціі коледжей Булгакова і Марченка, низки порядних депутатів - цього Закону не було б! Мон хтів коледжі об‘єднати з пту і тихо іх на місцевих бюджетах прикінчить... Та не вдалося! Тепер тра добитись фінансування за листопад і грудень!!!