МОН змінить критерії надання вишам статусу національного

Внесення змін викликано результатами оцінювання звітів національних закладів вищої освіти

МОН змінить критерії надання вишам статусу національного

Міністерство освіти і науки України планує внести зміни до Порядку та критеріїв надання закладу вищої освіти статусу національного. Відповідний проект змін оприлюднений відомством для громадського обговорення.

У Міносвіти зазначають, що внесення змін викликано необхідністю приведення норм документа у відповідність до закону «Про освіту» та результатами оцінювання річних та моніторингових звітів національних закладів вищої освіти, що подавались у 2018 та 2019 роках.

Пропозиції до змін вносяться Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Громадське обговорення проекту змін триватиме до 13 серпня 2019 року. Зауваження і пропозиції можна надсилати на електронні адреси [email protected] (НАЗЯВО) та [email protected]

Проект змін

Освіта.ua
29.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Залізняк М.
Прочитав про пріоритети майбутнього міністра Бабака. Якийсь анти- освітянин , чоловік з асоціальними поглядами: проти масової освіти, проти безоплатності, за скорочення. То цей тип іде руйнувати?? Перекормлене дитя колишнього високого чиновника МОН-не знає про сотні бідних вчителів, дітей?? То що Зе думає , що ми будемо це терпіти ? Коли ж буде захисник, а не Руйнівник???
Галина
Для Залізняк М.: так він же і рахувати не вміє (пам’ятаєте його версію потреби в коштах на зарпняту вчителя в 4000 дол.)
Коментувати