Професійна освіта в Україні стане інституційною

МОН розробило положення про інституційну форму здобуття професійної освіти

Професійна освіта в Україні стане інституційною

Міністерством освіти і науки розроблений проект Положення про інституційну форму здобуття професійної (професійно-технічної) освіти. Проект документа опублікований для громадського обговорення.

Документ визначає порядок здобуття професійної освіти за інституційною формою здобуття освіти, що організовується у закладах професійної освіти для забезпечення права на здобуття професійної освіти.

Метою запропонованого проекту є встановлення єдиних підходів до порядку здобуття професійної (професійно-технічної) освіти за інституційною формою у закладах професійної освіти незалежно від їх підпорядкування, типів і форми власності.

Положення містить визначення очної, заочної, дистанційної та мережевої форм освіти, за якими може здійснюватись навчання учнів і студентів.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 10 травня на електронну адресу Міністерства освіти: [email protected].

проект документа

Освіта.ua
16.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єресь
Малограмотні імітатори реформ , які не розуміють суті підготовки кадрів , пишуть єресь, яку ніхто не розуміє. Повна Шаровщина!!! Кошмар!!
Tato
Навіщо зловживати терміном "інституційний" ? Що це за форма така? Очна? Заочна? За програмами? Легальна? А що таке неінстутиційна форма навчання?. де ваш словник на сайті??? . Терміново дайте завдання програмістам і зробіть розділ ТЕМРІНИ в ОСВІТІ !!!