На одну правничу вакансію претендує 7 осіб, - Мін’юст

Станом на 1 січня, вищу юридичну освіту в Україні здобувають 108 тисяч майбутніх юристів

На одну правничу вакансію претендує 7 осіб, - Мін’юст

На одну правничу вакансію претендує більше семи осіб. Про це йдеться у статистичному дослідженні щодо стану юридичної освіти, яке презентоване Міністерством юстиції.

У відомстві зазначають, що станом на 1 січня 2019 року вищу юридичну освіту у вишах за спеціальністю «Право» та «Правознавство» за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями в Україні здобувають 104 565, ще 2 740 осіб здобувають вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право», тобто всього близько 108 тисяч майбутніх юристів.

Разом з тим, на спеціальності «Фінанси» в Україні  навчається 65 тисяч студентів, на спеціальності «Комп’ютерні науки» - 25 тисяч, а на «Агроінженерія» - 16 тисяч.

У Міністерстві юстиції також нагадують, що за результатами попереднього дослідження стану юридичної освіти, більше 60% роботодавців визначали рівень підготовки випускників, як низький, а 80% роботодавців вимушені додатково навчати молодих фахівців.

«За даними Державної служби зайнятості вільних вакансій, де вимагається наявність вищої юридичної освіти заявлено 229, а осіб, які зареєстровані як безробітні 1855 осіб», - зазначили у Мін’юсті.

Також у відомстві повідомили, що огляд спеціалізованих ресурсів з пошуку роботи дає можливість зробити висновок, що на одну правничу вакансію претендує більше семи осіб.

Результати дослідження

Освіта.ua
21.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів