Osvita.ua Вища освіта Доктори філософії захищатимуться в разових вчених радах
Доктори філософії захищатимуться в разових вчених радах

МОН планує впровадити атестацію докторів філософії через захист у разових вчених радах

Доктори філософії захищатимуться в разових вчених радах

Міністерство освіти і науки планує впровадити як експеримент наукову атестацію докторів філософії через захист їх дисертацій у разових вчених радах. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За словами міністра, за законом необхідну нормативно-правову базу для наукової атестації має розробити Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Однак наразі агентство тільки сформовано, тож йому потрібен певний час, щоб визначити «правила гри» та впровадити їх.

«Однак ми розуміємо, що є майбутні доктори філософії, які зараз навчаються, вже мають амбіції для захисту і не можуть чекати так довго. Тому ми підготували проект постанови Уряду щодо наукової атестації докторів філософії, що як експеримент передбачає створення разових вчених рад у складі 5 осіб», – Лілія Гриневич.

Вона підкреслила, що кваліфікація та сфера наукової діяльності членів таких рад має жорстко відповідати тематиці дисертаційного дослідження здобувача ступеня доктора філософії.

«Це обов’язково перевірятиме МОН, коли затверджуватиме склад такої вченої ради», – наголосила міністр.

Також вона назвала удосконалення системи наукової атестації одним з головних механізмів забезпечення якості вищої освіти.

Освіта.ua
14.01.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лейборист
Це видумка грантоідів- типу шарова, Совсун , квіта, Рожкевича.... повний маразм і мавпування. Все хочуть чим гірше, тим краще... Ніякий дурень не хоче йти в аспірантуру за ці копійки. А тут як з цепу зірвалися- травлять за все :плагіат, скопус, гроші...
Доктор
И, как итог, спецсоветы станут более управляемыми, а защиты - дороже. Выиграет от этого только МОН и "блатные" доктора.
Доктор
И где же МОН найдет 5 докторов наук, квалификация которых, прямо-таки "жестко" соответствует теме диссертации. Утопия. Сразу начнутся "договорняки" с МОН, определится круг докторов, являющихся "специалистами" по всем диссертациям в пределах специальности и "пятерки" плавно превратятся в более компактный аналог постоянных спецсоветов.
Олександр
Разові вчені ради - терміноий захист дисертацій по блату від Лілі і Педро Шоколадного.
новая кормушка МОН
Все намного проще, МОН перераспределяет финансовые потоки от ученых советов напрямую к себе, назначив своих людей, которые будут брать определенную мзду за защиту, в зависимости от специальности. Отсекаются целые орды пенсионеров-псевдоученых, которые кормились с защит, теперь корится будет МОН и его кликуха. Для докторов-пенсионеров наступят черные временна, привыкшие к конвертам, торбам и почестям, они лишаться кормушки вмиг.
Обалдеть
Для новая кормушка МОН: ну это просто полная херовень! Чистках!!!
Коментувати
Доцент тупой
Дурь полная- концов и ответственных не найдёшь !! Когда это обезьяничание с запада закончится!! Разовые , по - моему , презервативы....

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!