Виші зможуть надавати в оренду свої приміщення

Заклади вищої освіти зможуть отримувати додаткові фінансові ресурси від оренди

Виші зможуть надавати в оренду свої приміщення

Верховна Рада ухвалила зміни до закону «Про освіту», які дозволять освітнім закладам надавати в оренду нерухоме майно, що перебуває на їх балансі. За відповідне рішення проголосували 238 народних депутатів.

Автори документа наголошують, що починаючи з січня 2018 року Регіональні відділення Фонду держмайна почали відмовляти суб’єктам підприємницької діяльності в укладенні договорів оренди для розміщення на території вишів закладів харчування та інших важливих соціально-побутових об’єктів, зокрема, орендарям, які надають послуги з ксерокопіювання та поліграфії, а також банкам для розміщення банкоматів та терміналів самообслуговування.

Метою закону є надання можливості закладам вищої освіти отримувати додаткові фінансові ресурси та створювати необхідні соціально-побутові умови для працівників та студентів.

Освіта.ua
20.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Профспілка
Друзі, а хто приймав такий дурний закон в 2017 році—— пан Співаковський і к* . Хто знищив технікуми, зламав формулу оплати освітян= на рівні середньої в промисловості, хто забрав право вчителя на житло.... А тепер ви аренду дозволили - наше вам з Кісточкою! А те , що 70% її забирають ви не знаєте?? А те що ми в коледжах зарплату за листопад ще не отримали вам відомо??
Антоніна
Дійсно в Законі України "Про освіту" було передбачено можливість здавати в оренду приміщення лише для освітнх цілей і останнім часом прокуратура оскаожувала окремі договори оренди і навіть вигрвали суди та розривали такі оренди опелюючи на ст 80 ЗУ "Про освіту". Слава Богу, що депутати внесли зміни і позбавили прокуратуру вишукувати порушення у питаннях оренди
Леонід
Можете удалять комментарии хоть сто раз. Еще раз повторю в университетах уже давным-давно размещают банкоматы. В нашем ЗВО находился филиал кредипромбанка и привата, находились банкоматы приватбанка, аваля, кредитпрома, ощада. На территории университета сейчас есть 4 ЧП.(киоски-буфеты, канцелярии, ксерокопии, книжный магазин) Так что кого депутаты обманывают этим законом.
Галина
що за дурня! оренда в закладах освіти була завжди! В наших коледжах орендують і музична школа і лікарські кабінети і майстерня з ремонту взуття і мобільні оператори. то що ж нового?
Олександр
А якщо майно перебуває на балансі міських /обласних рад то відповідно такі заклади не зможуть надавати в оренду нерухоме майно?
Клеопатра Одесская
А чому , пан Співаковський- херсонський , ви не залишили кошти від аренди в університетах?? Який дурак піде на аренду, коли 70 % її йде у Держмайно?? Як завжди ума не хватило?? Ще таких ніяких депутатиків не бачила ....
Мачузар
Для Клеопатра Одесская: ганьба народним депутатам, які покликані захищати освітян. Профільний комітет нульовий!!!!
Коментувати
Містика
Якийсь нечуваний непрофесіоналізм панує в парламенті . Все життя університети здавали і здають в аренду майно. Це мізерна стаття доходів. Проблем немає!!! Хай би пан Співаковський краще б не допустив збільшеннЯ співвідношення викладач - студент , передбачив кошти в Законі про бюджет на підвищення зарплат на 20%. Їх там немає!!! Популісти безпорадні!!!