Osvita.ua Вища освіта Виші зможуть надавати в оренду свої приміщення
Виші зможуть надавати в оренду свої приміщення

Заклади вищої освіти зможуть отримувати додаткові фінансові ресурси від оренди

Виші зможуть надавати в оренду свої приміщення

Верховна Рада ухвалила зміни до закону «Про освіту», які дозволять освітнім закладам надавати в оренду нерухоме майно, що перебуває на їх балансі. За відповідне рішення проголосували 238 народних депутатів.

Автори документа наголошують, що починаючи з січня 2018 року Регіональні відділення Фонду держмайна почали відмовляти суб’єктам підприємницької діяльності в укладенні договорів оренди для розміщення на території вишів закладів харчування та інших важливих соціально-побутових об’єктів, зокрема, орендарям, які надають послуги з ксерокопіювання та поліграфії, а також банкам для розміщення банкоматів та терміналів самообслуговування.

Метою закону є надання можливості закладам вищої освіти отримувати додаткові фінансові ресурси та створювати необхідні соціально-побутові умови для працівників та студентів.

Освіта.ua
20.12.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Профспілка
Друзі, а хто приймав такий дурний закон в 2017 році—— пан Співаковський і к* . Хто знищив технікуми, зламав формулу оплати освітян= на рівні середньої в промисловості, хто забрав право вчителя на житло.... А тепер ви аренду дозволили - наше вам з Кісточкою! А те , що 70% її забирають ви не знаєте?? А те що ми в коледжах зарплату за листопад ще не отримали вам відомо??
Антоніна
Дійсно в Законі України "Про освіту" було передбачено можливість здавати в оренду приміщення лише для освітнх цілей і останнім часом прокуратура оскаожувала окремі договори оренди і навіть вигрвали суди та розривали такі оренди опелюючи на ст 80 ЗУ "Про освіту". Слава Богу, що депутати внесли зміни і позбавили прокуратуру вишукувати порушення у питаннях оренди
Леонід
Можете удалять комментарии хоть сто раз. Еще раз повторю в университетах уже давным-давно размещают банкоматы. В нашем ЗВО находился филиал кредипромбанка и привата, находились банкоматы приватбанка, аваля, кредитпрома, ощада. На территории университета сейчас есть 4 ЧП.(киоски-буфеты, канцелярии, ксерокопии, книжный магазин) Так что кого депутаты обманывают этим законом.
Галина
що за дурня! оренда в закладах освіти була завжди! В наших коледжах орендують і музична школа і лікарські кабінети і майстерня з ремонту взуття і мобільні оператори. то що ж нового?
Олександр
А якщо майно перебуває на балансі міських /обласних рад то відповідно такі заклади не зможуть надавати в оренду нерухоме майно?
Клеопатра Одесская
А чому , пан Співаковський- херсонський , ви не залишили кошти від аренди в університетах?? Який дурак піде на аренду, коли 70 % її йде у Держмайно?? Як завжди ума не хватило?? Ще таких ніяких депутатиків не бачила ....
Мачузар
Для Клеопатра Одесская: ганьба народним депутатам, які покликані захищати освітян. Профільний комітет нульовий!!!!
Коментувати
Містика
Якийсь нечуваний непрофесіоналізм панує в парламенті . Все життя університети здавали і здають в аренду майно. Це мізерна стаття доходів. Проблем немає!!! Хай би пан Співаковський краще б не допустив збільшеннЯ співвідношення викладач - студент , передбачив кошти в Законі про бюджет на підвищення зарплат на 20%. Їх там немає!!! Популісти безпорадні!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!