Osvita.ua Вища освіта У вишах стартує проект з бізнес-навичок
У вишах стартує проект з бізнес-навичок

Студенти зможуть отримувати підприємницькі навички у підприємницьких клубах

У вишах стартує проект з бізнес-навичок

Починаючі з цього навчального року тисячі студентів зможуть отримувати підприємницькі навички в університетах через можливість створення у вишах підприємницьких клубів. Відповідна ініціатива стартує у рамках співпраці Міністерства освіти та «Платформи інноваційного партнерства».

Передбачається, що підприємницькі клуби розвиватимуть підприємницьку культуру та мислення у студентів, поширюватимуть стартап-рух серед молоді та допоможуть сформувати як тренд започаткування стартапів в університетах.

У Міністерстві освіти зазначають, що у клубах відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, перегляд відеолекцій тощо. «Найголовніше – студенти знатимуть, куди їм іти і до кого звернутися за порадою, якщо у них виникає ідея і бажання розвинути її у стартап», - наголошують у МОН.

Для того щоб створити клуб необхідно заповнити відповідну заявку. Також закладу освіти потрібно виділити приміщення, де студенти зможуть збиратися і проводити потрібні заходи, та забезпечити в ньому комфортну роботу.

Щоб залучити якомога більше студентів до клубу, університети можуть задіяти різноманітні види заохочення, які є традиційними для закладів вищої освіти. Наприклад, зараховувати студентам організацію заходів клубу чи роботу над стартапом у клубі як виробничу практику.

Водночас МОН і «Платформи інноваційного партнерства» (YEP) надаватимуть методологічну й організаційну підтримку клубам, проводитимуть тренінги для локальних команд та їх координаторів, а також заохочуватимуть найактивніші клуби.

Заповнити заявку

Освіта.ua
03.09.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!