У вишах стартує проект з бізнес-навичок

Студенти зможуть отримувати підприємницькі навички у підприємницьких клубах

У вишах стартує проект з бізнес-навичок

Починаючі з цього навчального року тисячі студентів зможуть отримувати підприємницькі навички в університетах через можливість створення у вишах підприємницьких клубів. Відповідна ініціатива стартує у рамках співпраці Міністерства освіти та «Платформи інноваційного партнерства».

Передбачається, що підприємницькі клуби розвиватимуть підприємницьку культуру та мислення у студентів, поширюватимуть стартап-рух серед молоді та допоможуть сформувати як тренд започаткування стартапів в університетах.

У Міністерстві освіти зазначають, що у клубах відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, перегляд відеолекцій тощо. «Найголовніше – студенти знатимуть, куди їм іти і до кого звернутися за порадою, якщо у них виникає ідея і бажання розвинути її у стартап», - наголошують у МОН.

Для того щоб створити клуб необхідно заповнити відповідну заявку. Також закладу освіти потрібно виділити приміщення, де студенти зможуть збиратися і проводити потрібні заходи, та забезпечити в ньому комфортну роботу.

Щоб залучити якомога більше студентів до клубу, університети можуть задіяти різноманітні види заохочення, які є традиційними для закладів вищої освіти. Наприклад, зараховувати студентам організацію заходів клубу чи роботу над стартапом у клубі як виробничу практику.

Водночас МОН і «Платформи інноваційного партнерства» (YEP) надаватимуть методологічну й організаційну підтримку клубам, проводитимуть тренінги для локальних команд та їх координаторів, а також заохочуватимуть найактивніші клуби.

Заповнити заявку

Освіта.ua
03.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів