Osvita.ua Вища освіта МОН надало рекомендації з виявлення плагіату
МОН надало рекомендації з виявлення плагіату

Відомством розроблені рекомендації із запобігання плагіату та його виявлення в наукових роботах

МОН надало рекомендації з виявлення плагіату

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації із запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах, зокрема, авторефератах, дисертаціях, монографіях, наукових доповідях, статтях тощо.

Рекомендації можуть використовуватись у практичній роботі працівниками наукових установ, закладів вищої освіти, членами Атестаційної колегії МОН, а також експертними радами Міносвіти.

В освітньому відомстві зазначають, що метою зазначених рекомендацій є  необхідність дотримання основних принципів академічної доброчесності та системного підходу до розвитку методів та засобів виявлення плагіату в освітньому просторі.

Також у Міносвіти наголошують, що наявність внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності є обов’язковою і передбачає забезпечення дотримання академічної доброчесності працівниками вишів та здобувачами вищої освіти.

Документ містить опис видів академічного плагіату, рекомендації щодо його виявлення та запобігання його прояву в авторефератах, дисертаціях, монографіях, наукових доповідях або статтях.

Освіта.ua
20.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Судячи з рекомендацій ДСТУ 8302:2015 втратив чинність. А про дослідників, що описують творчість видатних осіб взагалі не слід згадувати, згідно рекомендацій практично всі вони "плагіатори", бо ж цитування неприпустиме. Шкода, що люди, які немають відношення до науки, займаються законотворчістю яка її регулює.
Олександр
У Л. Гриневич, псевдореформаторки системи освіти виявили плагіат в наукових працях. Порошенко її оберігає, а тому їй плювати на світські закони, норми моралі, релігійні норми. Влада в Україні стимулює лояльні до неї псевдонаукові креатури: "компетентних" дурнів від науки які очолюють міністерства, ВНЗ, навчальні заклади ... головне, що вони "патріоти" корумпованої влади БПП.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!