Osvita.ua Вища освіта ЗНО показує недоліки підготовки юристів, - Ковтунець
ЗНО показує недоліки підготовки юристів, - Ковтунець

У МОН кажуть, що проведення ЗНО до магістратури показує недоліки підготовки юристів

ЗНО показує недоліки підготовки юристів, - Ковтунець

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що проведення ЗНО при вступі до магістратури з «Права» не лише дозволяє забезпечувати доброчесність при вступі та покращувати якість навчання у вишах, а й показує переваги й недоліки нинішньої системи підготовки юристів в Україні.

«Для нас ця подія є знаковою, бо вже тривалий час триває робота з реформування правничої освіти в Україні. Як ви знаєте, ми впровадили єдине вступне випробування за технологією ЗНО для вступу в магістратуру за спеціальністю «Право». Він показав як переваги, так і недоліки нинішньої системи підготовки юристів в Україні – з цього приводу було проведено та вже раніше презентовано масштабне дослідження. Але зараз нам треба робити й інші кроки для забезпечення якості правничої освіти», – зазначає перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець.

За його словами, комплексну політику та подальші дії щодо реформування буде закладено в Концепцію розвитку юридичної освіти в Україні, яка нині перебуває на фінальній стадії підготовки. У ній, зокрема, буде визначено практичну складову підготовки правників, механізми внутрішнього забезпечення якості юридичної освіти тощо.

Як відомо, Міністерством освіти затверджений Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на магістерський рівень вищої освіти в 2018 році. Документ визначає порядок організації та проведення ЗНО для вступу у магістратуру.

Освіта.ua
24.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!