МОЗ відсторонило від роботи ректора НМУ Амосову

Причиною відсторонення ректора є зрив проведення в університеті ліцензійного іспиту «Крок»

МОЗ відсторонило від роботи ректора НМУ Амосову

У Міністерстві охорони здоров'я ухвалено рішення про відсторонення від виконання обов’язків ректора Національного медичного університету Катерини Амосової. Про це у своєму Facebook повідомила в.о. міністра Уляна Супрун.

За її словами, причиною відсторонення ректора від роботи є зрив проведення в університеті ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія».

Сьогодні одночасно в усіх медичних ВНЗ України, які готують лікарів-стоматологів, мав відбутися ліцензійний іспит «Крок 1. Стоматологія». Єдиний навчальний заклад, що не провів іспит за графіком — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця», - повідомила Супрун.

Вона також зазначила, що графік проведення іспиту був попередньо погоджений МОЗ, а 02 лютого міністерство звернулось до керівництва університету з вимогою забезпечити проведення навчально-виховного процесу на рівні державних стандартів освіти, відповідно до умов контракту між МОЗ та ректором НМУ ім. Богомольця.

«Натомість договір між університетом та Центром тестування - єдиною уповноваженою на проведення ліцензійних іспитів «Крок» організацією — так і не було укладено. Як наслідок студенти 3 курсу стоматологічного факультету НМУ позбавлені можливості скласти обов‘язковий для продовження навчання іспит», - наголосила в.о. міністра.

Уляна Супрун також додала, що заручниками ситуації стали студенти, які позбавлені можливості вчасно здати обов‘язковий іспит та продовжити своє навчання.

«МОЗ України здійснить необхідні заходи для забезпечення проведення іспитів в університеті імені Богомольця для студентів. Разом з тим, МОЗ України відсторонює від виконання обов’язків ректора НМУ Амосову К.М. і створює комісію для аналізу цієї ситуації і вжиття відповідних заходів», - повідомила в.о. міністра охорони здоров'я.

Освіта.ua
20.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Н
Если за это тестирование гос. ВУЗ должен платить деньги, то зачем это тестирование нужно? Создали очередную "кормушку" для для очередного "дяди".
Анна
Я так розумію, Амосова стала сторонницею Ольги Богомолець, яка в свою чергу валить Супрун в усіх її починаннях. А крайніми стали студенти.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!