МОН перевірить діяльність переміщених вишів

Спеціальна комісія підготує пропозиції з вдосконалення діяльності переміщених ВНЗ

МОН перевірить діяльність переміщених вишів

Міністерство освіти і науки має намір здійснити моніторинг діяльності переміщених вищих навчальних закладів. Наказ про утворення відповідної комісії з моніторингу підписаний міністром освіти і науки.

У відомстві зазначають, що метою проведення зазначених заходів є моніторинг діяльності переміщених вищих навчальних закладів щодо змісту освіти та методичного забезпечення та організації освітнього процесу.

Також будуть вивчені засади формування контингенту, кадрового та матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу, дотримання принципу академічної доброчесності, підготовки студентів із числа іноземних громадян.

За результатами роботи Комісії будуть підготовлені пропозиції щодо вдосконалення діяльності переміщених вишів.

До складу комісії включено понад 20 осіб, які представляють Міністерство освіти,  інші відомства, громадський сектор тощо.

Освіта.ua
06.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Van
Хорошая идея. А за одно можно лицензирование кафедр на выпуск бакалавров и магистров обновить. А то, многие остепененные преподаватели остались в ДНР/ЛНР вместе с жирными материальными базами, а сейчас это учитывается как имеющееся в наличие у перемещенных "кусочков" вузов.