Osvita.ua Вища освіта МОН запрошує до розробки закону Про освіту дорослих
МОН запрошує до розробки закону Про освіту дорослих

Пропозиції щодо кандидатур до складу робочої групи приймаються до 17 жовтня

МОН запрошує до розробки закону Про освіту дорослих

Міністерство освіти і науки України розпочинає створення робочої групи з розроблення проекту закону «Про освіту дорослих».

Пропозиції щодо кандидатур до складу робочої групи із зазначенням прізвища, імені, по батькові кандидата, займаної посади, наукового ступеня, вченого звання та контактної інформації, приймаються МОН до 17 жовтня 2017 року за електронною адресою: i_lysenko@mon.gov.ua.

У відомстві зазначають, що освіта дорослих згідно новим законом «Про освіту» є невід’ємною складовою частиною системи освіти, яка спрямована на реалізацію права кожної повнолітньої особи на безперервне навчання з урахуванням її особистісних потреб, пріоритетів суспільного розвитку та потреб економіки.

Освіта.ua
02.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Львівський
З ума зійшло наше міністерство- повна безпорадність!!! Невже серед інститутів післядипломної освіти, НАПН , мон нема кому? Знову напише брашка Сороса??
Вчитель
А без "наукового ступеня, вченого звання " кандидатури розглядаються????????? Чи у нас знову вирішують ті, хто уявлення не має що і про що приймає рішення??????
Іванна Антонівна
З назви статті зрозуміло, що закон ’’Про освіту’’ розробляли діти, а тепер до цього процесу запрошують долучитись і дорослих... Во дають, письменники!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!