Виші можуть отримати доступ до наукових баз даних

Доступ до наукових баз даних здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету

Виші можуть отримати доступ до наукових баз даних

Міністерство освіти і науки оголосило про початок відбору вищих навчальних закладів і наукових установ, які зможуть отримати доступ до електронних наукових баз даних. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Відбір буде проведений відповідно до положень нещодавно затвердженого Порядку забезпечення доступу до електронних наукових баз даних, яким визначено механізм забезпечення доступності електронних наукових баз даних науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам, а також порядок прямого доступу до електронних наукових баз даних для вищих навчальних закладів та наукових установ.

Метою надання доступу вишів та наукових установ до зазначених електронних наукових баз є розвиток науково-технічного потенціалу, підвищення рівня конкурентоспроможності установ, раціонального та економного використання ресурсів, що спрямовуються на передплату доступу до електронних наукових баз.

Доступ до баз даних здійснюватиметься Державною науково-технічною бібліотекою України за рахунок коштів державного бюджету.

Заявки на участь у відборі мають подаватись на адресу Департаменту науково-технічного розвитку МОН.

Кінцевий строк подання документів для участі у відборі 1 вересня 2017 року.

Дізнатись більше

Освіта.ua
04.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів