В Україні оцінять стан медичної освіти

МОЗ України проведе оцінювання рівня компетентності студентів медичних вишів

В Україні оцінять стан медичної освіти

Міністерство охорони здоров'я України має намір провести у 2017 році оцінку стану медичної освіти в Україні. Про це йдеться у листі в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, що адресований ректорам вищих медичних навчальних закладів МОЗ України.

Планується, що оцінка стану медичної освіти буде проведена у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема американськими, за результатами зовнішнього оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів в Україні.

Забезпечення методичного та організаційного супроводу та проведення зовнішнього оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів в Україні, а також представлення  аналізу отриманих результатів Міністерству охорони здоров’я покладено на Центр тестування при МОЗ України.

Ректорам вищих медичних навчальних закладів МОЗ України доручено поінформувати студентів та лікарів-інтернів щодо проведення оцінювання та забезпечити їх участь у тестуванні.

Про результати проведення оцінки стану медичної освіти в України у порівняні з міжнародними стандартами має бути особисто поінформовано міністра охорони здоров'я.

Освіта.ua
10.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natalia
Думаю, що результат буде плачевний, тому керівники будуть старатися купити тести наперед і продати студентам, щоб визубрили. А ті, що навіть визубрити не можуть - будуть сидіти біля тих, хто щось знає (списувати). Так пишуть КРОК.
Богдан Андреевич
Для Natalia: 60% вопросов в базе КРОКа неадекватны либо неактуальны. Потому их и "зубрят"
Ника
КРОК - это вообще не показатель. Да, тесты обычно вызубрены. Зачем их выдумали,- непонятно. На признание диплома за границей не влияет. Наоборот откройте сайт мед факультета Братиславы, ни один наш выпускник не сдал тесты, которые были подобно Крокус. Правда, нет гарантии, что и словацкие медики бы их успешно сдали.
Коментувати