Osvita.ua Вища освіта В Україні оцінять стан медичної освіти
В Україні оцінять стан медичної освіти

МОЗ України проведе оцінювання рівня компетентності студентів медичних вишів

В Україні оцінять стан медичної освіти

Міністерство охорони здоров'я України має намір провести у 2017 році оцінку стану медичної освіти в Україні. Про це йдеться у листі в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, що адресований ректорам вищих медичних навчальних закладів МОЗ України.

Планується, що оцінка стану медичної освіти буде проведена у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема американськими, за результатами зовнішнього оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів в Україні.

Забезпечення методичного та організаційного супроводу та проведення зовнішнього оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів в Україні, а також представлення  аналізу отриманих результатів Міністерству охорони здоров’я покладено на Центр тестування при МОЗ України.

Ректорам вищих медичних навчальних закладів МОЗ України доручено поінформувати студентів та лікарів-інтернів щодо проведення оцінювання та забезпечити їх участь у тестуванні.

Про результати проведення оцінки стану медичної освіти в України у порівняні з міжнародними стандартами має бути особисто поінформовано міністра охорони здоров'я.

Освіта.ua
10.01.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natalia
Думаю, що результат буде плачевний, тому керівники будуть старатися купити тести наперед і продати студентам, щоб визубрили. А ті, що навіть визубрити не можуть - будуть сидіти біля тих, хто щось знає (списувати). Так пишуть КРОК.
Богдан Андреевич
Для Natalia: 60% вопросов в базе КРОКа неадекватны либо неактуальны. Потому их и "зубрят"
Ника
КРОК - это вообще не показатель. Да, тесты обычно вызубрены. Зачем их выдумали,- непонятно. На признание диплома за границей не влияет. Наоборот откройте сайт мед факультета Братиславы, ни один наш выпускник не сдал тесты, которые были подобно Крокус. Правда, нет гарантии, что и словацкие медики бы их успешно сдали.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!