У МОН вручили перші свідоцтва про духовну освіту

У Міносвіти вручені перші свідоцтва про державне визнання документів про вищу духовну освіту

У МОН вручили перші свідоцтва про духовну освіту

У Міністерстві освіти відбулась церемонія вручення перших свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукових ступенів та вчених звань, виданих вищими духовними навчальними закладами.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, Україна є єдиною країною, у якій здійснюється державне визнання не лише дипломів, виданих після прийняття рішення про визнання, а й раніше виданих дипломів духовних навчальних закладів.

На розгляд Комісії з державного визнання документів про вищу духовну освіту загалом надійшло понад 300 справ. Починаючи з вересня 2016 року, ухвалено позитивні рішення щодо визнання 106 документів про вищу духовну освіту, 5 документів про присвоєння вчених звань, а також 9 дипломів про присудження наукових ступенів, виданих вищими духовними навчальними закладами.

До Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання надійшло 32 справи щодо визнання наукових ступенів та 8 стосовно визнання вчених звань. Ухвалено позитивне рішення щодо визнання 9 дипломів про присудження наукових ступенів та 5 документів про присвоєння вчених звань.

Як відомо, державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами, здійснюється на виконання положень закону «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів №652 «Про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами» та низки наказів МОН.

Освіта.ua
21.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Таких ... , ...., ... ,... , ...., ... ,... , ...., ... , іще у Моні не було.Цеж треба бути ... , ...., ... ,... , ...., ... ,... , ...., ... на всю голову. Потомственні відьми, шамани, контактери з космосом тепер дипломовані. Крім ... немає слів. Церква відділена від держави???? Чи у нас Гройсман-Гриневич двуглаві україніканської церкви???????