Держава сприятиме освіті 5 категорій громадян

Затверджено Порядок та умови надання державної підтримки для 5 категорій громадян щодо освіти

Держава сприятиме освіті 5 категорій громадян

Уряд затвердив Порядок та умови надання державної цільової підтримки для 5 категорій громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти, що надаватиметься їм протягом навчання. Відповідну постанову було затверджено 23 листопада на засіданні Кабінету Міністрів.

Постановою передбачені різні для кожної категорії види надання державної цільової підтримки. Загалом, вона буде надаватися у вигляді повної або часткової оплати навчання, пільгових довгострокових кредитів на навчання, соціальної стипендії, безоплатного забезпечення підручниками, безоплатного проживання в учнівських гуртожитках та безоплатного доступу до мережі Інтернет.

Згідно з постановою, підтримка надаватиметься особам, які визнані учасниками бойових дій, їх дітям, а також дітям, один із батьків яких загинув внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО та дітям, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

«Це дуже важливий документ, який ми досить довго узгоджували, але він нарешті врегулює умови надання державної цільової підтримки для цих вразливих категорій громадян» - наголосила міністр освіти Лілія Гриневич, коментуючи ухвалення урядового рішення.

Більше про зміст постанови

Освіта.ua
23.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
N
Головне щоб не квоти з бюджетних місць. А то це зайва можливість для ВУЗів махлювати.Допомога має йти адресно.А ВСТУП НА БЮДЖЕТ МАЄ БУТИ ВИКЛЮЧНО ЗА ЗНАННЯМИ.
Skjeld
Щодо пільг "особам, які визнані учасниками бойових дій" та "дітям, один із батьків яких загинув внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО" цілком згідний. Перша категорія заслужила чесно права на вищезазначені пільги, в другій - дитина трактуватиметься як сирота або напівсирота, що також дає чесне право. Але "внутрішньо переміщені особи" чим заслужили - дармоїдством, вони нічим не гірші ніж інші діти, тому для "внутрішньо переміщених" не треба ніяких пільг і вступ за конкурсами як і звично!