МОН визнає документи про духовну освіту

У Міністерстві освіти та науки запрацювала Комісія з визнання документів про вищу духовну освіту

МОН визнає документи про духовну освіту

8 вересня в Міністерстві освіти і науки відбулось перше засідання Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання про вищу духовну освіту.

За інформацією прес-служби МОН, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування, який призначений головою комісії, Андрій Шевцов підкреслив важливість початку роботи комісії.

За його словами, це важливий крок до демократизації системи освіти, що демонструє дружню співпрацю держави, суспільства та різних конфесій.

«Створюється прецедент, в якому враховано європейський досвід – рівність всіх конфесій, адже до складу комісії увійшли представники всіх церков та релігійних організацій», - додав Шевцов.

Він також нагадав, що на підставі пропозицій від релігійних центрів, які представлені у Громадській раді з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН, а також навчальних закладів, що здійснюють підготовку за напрямком богослов’я, Міністерство освіти і науки створило дві комісії. Перша - розглядатиме питання визнання дипломів про вищу освіту – бакалаврів і магістрів, а на другу покладено завдання визнання документів про наукові ступені та вчені звання.

Заступник голови Комісії Юрій Решетніков зазначив, що визнання документів духовних вищих навчальних закладів стало можливим, коли духовна освіта і наука вийшли на рівень пізнавальної та світської освіти та науки. Документи духовних закладів про вищу освіту та науковий ступінь визнаються державою завдяки прийнятому Закону України «Про вищу освіту».

Освіта.ua
08.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тов. Титаренко
Ооо, я уже вижу через 15 лет нашего патриарха на Лексусе...
Олекса Позняк
Чого ви лізете в релігію???? Конституцію у моні читають?????