У Києві відбудеться виставка "Сучасні заклади освіти - 2016"
PR

17 березня відбудеться відкриття міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти - 2016» та «World Edu - 2016»

У Києві відбудеться виставка "Сучасні заклади освіти - 2016"

17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третьої Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu - 2016».

Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом у галузі освіти, що цього року представить 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови та Естонії.

У заході візьмуть участь провідні українські університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи, закордонні навчальні заклади і міжнародні освітні агенції, установи післядипломної освіти, регіональні департаменти освіти, школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, виробники та постачальники засобів навчання, видавництва тощо.

На виставці презентуватимуться нові досягнення національної освіти в реформуванні галузі та досвід інтеграції до європейського освітнього простору.

Упродовж трьох днів роботи виставки освітяни, науковці, фахівці та відвідувачі матимуть можливість спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися практичним досвідом, ознайомитися з сучасними педагогічними та ІКТ технологіями, засобами навчання.

Старшокласники та їх батьки, студенти безпосередньо від представників навчальних закладів отримають інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, особливості навчального процесу, перспективи працевлаштування й ознайомляться з правилами вступу в 2016 році.

У заході братимуть участь КНУ ім. Шевченка, НМУ ім. Богомольця, Львівський національний медичний університет ім. Галицького, НАУ, Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ», НТУ «ХПІ», Національна академія сухопутних військ, Національний юридичний університет ім. Мудрого, НУ «Львівська політехніка», Національний університет біоресурсів і природокористування, Миколаївський національний аграрний університет, ЛНУ ім. Шевченка, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. Лазаряна, Одеський національний університет ім. Мечникова та інші заклади.

У свою чергу, закордонні навчальні заклади та освітні агенції допоможуть абітурієнтам зорієнтуватись у виборі індивідуальної програми, проконсультують щодо вступу на бакалаврські, магістерські та аспірантські програми, умов проживання за кордоном та особливостей навчального процесу.

Окрім того, абітурієнти отримають повну інформацію про організацію освітньої поїздки, мовних курсів для дітей і дорослих, підготовчих курсів до вступу.

На відвідувачів чекають представники Університету економіки в місті Бидгощ (Польща), Академії економіки в Радомі (Польща), Європейського університету в Радомі (Польща), Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пулавского в Радомі (Польща), Університету економіки і культури (Латвія), Університету Західної Богемії (Чехія), Університету Менделя в Брно (Чехія), компанії «OsvitaPoland», центру іноземної освіти «Освіта Маркет» (вступ у державні вищі навчальні заклади та школи Польщі), компанії 2TM – освіта в Словенії, освітнього проекту польської компанії «InfoStudy.Eu», ALVI Investment Ltd, N. Cyprus (освіта на Кіпрі), Canschool Learning Centre, освітнього агентства STUDYSO, освітньої компанії «ЕНІВЕЙ ПЛЮС» (вища освіта в Австралії, Італії, Новій Зеландії, Німеччині, Канаді, Польщі, Греції, Китаї, Швейцарії, США, офіційного центру TOEFL, GRE, TOEIC та TFI, єдиного в Україні тест-центру з програм професійної сертифікації, зокрема, тестів EPSO, PMI, SWIFT, DHA та ін.), Американських Рад з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (навчання в США, програми професійних стажувань, підтримки талановитої, обдарованої молоді), Campus France Ukraine та інших.

Сучасні підходи до організації підвищення професійної компетентності майбутнього робітника, створення та використання у навчальному процесі сучасних електронних засобів навчання, інформаційних ресурсів, досвід соціального партнерства в контексті розвитку професійно-технічного навчального закладу представлятимуть професійно-технічні навчальні заклади, центри та асоціації.

Установи післядипломної та неперервної освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентуватимуть пошуково-дослідницькі підходи у вивченні предметів, інновації у роботі з дітьми у позанавчальний час, інноваційні форми удосконалення професійної компететності педагогічних працівників.

Уперше на Фестивалі експериментальних навчальних закладів України презентуватимуться науково-освітні інновації та їх упровадження в освітню практику.

Виставка також представить виробників і постачальників засобів навчання, проектів, електронних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів, які демонструватимуть комп’ютерні комплекси, навчальні лабораторні прилади, новітні соціальні системи з можливостями інтерактивної освіти. Зокрема, у виставці братимуть участь видавництво «Розумники», науковий центр «Европейська дидактика», науково-виробниче підприємство «ЕНГЛЕР», компанії «АВ-ПРО», «Інтер Системс», «Пролего», «Скайлайн Софтвер», «Антиплагіат», «Смарсі», інноваційний проект «10 хвилин школи» та інші учасники.

Виставку буде супроводжувати змістовна тематична програма, що включає проведення 43 науково-практичні конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи за участю провідних керівників, фахівців і науковців МОН, НАПН, Інституту модернізації змісту освіти, практичних працівників галузі та представників закордонних навчальних закладів, агенцій і міжнародних представництв.

Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») з 17 по 19 березня 2016 року.

17-18 березня виставка працюватиме з 10.00 до 18.00; 19 березня – 10.00 – 16.00. Вхід вільний.

Реєстрація на виставку

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Виставці з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Освіта.ua
11.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Интересно, а как можно определить современность учебного заведения виртуально, то есть на расстоянии? Неужели по баннерам, стендам и бумаготворчеству?
ПравдоЛюбка
Господи, як уже всі ці виставки остогиділи!!!!!!!!!!!!!! Хто-небудь їм покладе край? Якісь діди заробляють гроші, а раби за свої кошти отримують якісь папірці, які не мають жодної ваги, і радіють як дурень думкою багатіє. Скільки можна??? Ще і називають це МІЖНАРОДНИМ. Люди, поважайте себе - не беріть участь у цьому хутірському окозамилюванні!!!!
1111
Увага всім! новий лохотрон для освітян! «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ» (www.ukrosvita-rating.com) та «Український Академічний Центр оцінки діяльності та професійної відповідності викладачів та педагогів» розсилають по школах та районо оголошення про конкурси із заманухою: Якщо від одного ЗНЗ, НВК у конкурсах будуть брати участь не менше 250 учасників (учнів, педагогів) тоді сам ВАШ ЗНЗ, НВК а також Директор та Завуч ЗНЗ, НВК та (або педагог відповідальний за організацію конкурсів) отримують МЕДАЛЬ I-го ступеню + СЕРТИФІКАТ ДО МЕДАЛІ + ГРАМОТА (загалом три МЕДАЛІ: одна для ЗНЗ, одна для Директора і ще одна для завуча, або іншого педагога, відповідального за проведення в ЗНЗ, НВК відповідних конкурсів ). ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В КОНКУРСІ - 55 ГРИВЕНЬ. Помножте на кількість учасників. Це і є ваша реформа? Левенята і кенгурята - відпочивають!
Александр
Все эти выставки не более , чем фейковые понты и показуха. Группа проходимцев, которые желают неплохо заработать на таких мероприятиях, создают оргкомитет под громким названием, к примеру, «Сучасна освіта !!!!! 2030 року». Для участия в выставке учебные заведения должны перечислить денежный взнос. В ВАЛЮТЕ. На собранный кеш приобретают грамоты, мИНдали, вымпелы и прочую оловянную, деревянную и бумажную бижутерию. Администрации учебных заведений трясут педагогов: «Давай, давай, давай методические разработки!». И вот такие интернетовские труды, которые созданы на скорую руку, везут на выставки. Мероприятие провели, галочки поставили, все друг друга похвалили и красота. Но с каждого дела должен быть толк. А где публично показанные или опубликованные работы победителей? А нигде. Показывать нечего. Всё было мыльным пузырём. И так у нас всё в образовании. Большой надутый мыльный пузырь который, рано или поздно, лопнет.
Леонідович
Краще проведіть вивіску "Сучасні управлінці МОН - 2016"
студент
І що на ній будуть показувати українські навчальні заклади? Стару, заїжджену радянську систему освіти із викинутими позитивними рисами? Чи може дулю?