Osvita.ua Вища освіта МОН: оцінювання з фізкультури в ВНЗ є обов’язковим
МОН: оцінювання з фізкультури в ВНЗ є обов’язковим

Проведення оцінювання стане головним показником контролю за станом фізичного розвитку населення

МОН: оцінювання з фізкультури в ВНЗ є обов’язковим

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що здійснення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської та студентської молоді в навчальних закладах є обов’язковим. Про це йдеться у відповідному листі відомства до керівників вищих навчальних закладів.

У міністерстві зазначають, що таке оцінювання має здійснюватись відповідно до урядової постанови №1045 від 09 грудня 2015 року, якою визначено механізм проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.

«Починаючи з 2017 року проведення щорічного оцінювання повинно стати головним показником системи контролю за станом фізичного розвитку та здоров’я населення України», - наголошують у МОН.

У зв’язку з цим, у Міносвіти просять врахувати зазначену інформацію при розробці та затвердженні робочих навчальних планів на 2016/17 навчальний рік.

Освіта.ua
24.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Чиж
ДАЙОШ ГТО!!!!!!!!!!!! Залишилось змусити ходити одностроєм.... і з піснею.....
Капаліка
Це по нашому, щоб заохотити треба примусити здати іспит. Пропоную для більш ефективної декомунізації запровадити оцінювання усього населення з історії ВКП(б). Повне, якісне і безкоштовне медобстеження перед оцінюванням буде забезпечуватись? А для початку, пропоную у прямому ефірі провести обов’язкове оцінювання з фізвиховання усього складу Міноборони разом з верховним головнокомандувачем і головою РНБО. При чому у комісію взяти учасників АТО і волонтерів, як і запропоновано...
забаблопродакшш
А претенденти на роботу в міністерстві освіти повинні задавати нормативи.
Тетяна
До поки не буде на підсвідомості у наших людей, зокрема у молоді, що займатися фізичною культурою потрібно обов"язково, адже від цього залежить і здоров"я людини і її довголіття - такі заходи, як оцінювання мають бути обов"язковими. По іншому нашу людину не можна заставити займатися фізичними вправами - "Пока гром не грянет - мужик не перекрестится".
Педагог
Для Тетяна: А давайте заставимо кожну людину стати щасливою і за це виставляти оцінки. Навчається студент за напрямом "Інформатика", а тут бац! нема червоного диплома, бо не здав фізкультуру. До норми не дотягнув...
Вчитель фізичної культури
Шановний Педагог! По-перше не фізкультура. а фізична культура, не фізрук, а вчитель фізичної культури, тощо... Що стосується напрямку "Інформатика" то нетреба з молоду пропагувати ожиріння з усима похідними... Противників пропозиції щодо оцінки рівня фізичного розвитку автоматично слід вважати зрадником України тому-що вони не турбуються про здоров’я нації, а діють в інтересах ворожих держав!
Педагог
Вчитель фізичної культури явно боїться втратити роботу, напирає на патріотизм. На здав норм ГПО - в тюрму! Ворог держави! ))). А Ви, шановний, ніколи не проводили заняття в аудиторії, після пого, як студенти прийшли з, так званої, "фізичної культури"? Для занять фізичною культурою у кожному ВНЗ є спортивні секції, які працюють в позаурочний час і всі бажаючі можуть займатися фізичною культурою, а хто не хоче, то ніяка обов’язковість їх не заставить!
Коментувати
Олег Загородній
Фізкультуру в університетах не варто оцінювати - це просто зайве. Студенти часто спеціалізуються на певних видах спорту, важкоатлету під вагою під 100 кг важко буде здавати нормативи з стрибків у довжину чи бігу на 100 метрів, так само, як і бігуна змусити присідати із штангою вагою так кілограмів 150. Більше годин на спеціалізовані дисципліни, іноземні мови, більше практичних занять - ось це пріоритет зараз, а не хто краще стрибає чи підтягується, це вже суто особисті питання.
Sergiy
А де атономія ВУЗів. Добре щоб ще ввели обовязковий курс історіїї ВКПб. Міністри якщо людина ненавчена в школі до фізкультури то у ВУЗі це той який дає хабар. Студент повинет вивчати професію, а спортом займатись і вільний час. Чи може немає куди пристроїти дармоїдів.
Олександр
Стосовно школи - нехай буде. Але в університетах я взагалі не сприймаю фізкультуру. Ще й оцінювання за це.... / У ВНЗ більшість студентів не ходять на фізкультуру(хоча у вільний час відвідують спортзали і т.д.). Ця "принудиловка" - неправильно.
Саша
Для Олександр: краще б більше занять іноземної мови зробили.
олена
Для Саша:
Вадим Мендерецкий
Для Саша: А чому б іноземною мовою не займатись за бажанням у вільний час? А в аудиторний час займатись фаховою підготовкою, так як це роблять у Європейських ВНЗ...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!