Ректор Запорізького ІППО пропагує "рускій мір", - МОН

МОН звернулося до СБУ з вимогою провести розслідування діяльності ректора Запорізького інституту

Ректор Запорізького ІППО пропагує "рускій мір", - МОН

Міністерство освіти і науки звернулося до Служби безпеки України з вимогою провести розслідування антидержавної діяльності ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Володимира Пашкова, дії якого вказують на можливу причетність до проросійських та сепаратистських структур.

Відповідна заява МОН була поширена у відповідь на занепокоєння запорізької громадськості та колективу інституту, а також на листи народних депутатів та окремих громадян.

У міністерстві зазначають, що відомство вивчило питання щодо діяльності Володимира Пашкова, який з 2006 року обіймає посаду ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і є депутатом Запорізької обласної ради.

У МОН наголошують, що впродовж періоду незалежності України Пашков багаторазово очолював проросійські шовіністичні організації, що пропагували «ценності руского міра», тим самим готуючи ідеологічне підґрунтя внутрішнього сепаратизму і, зрештою, зовнішню агресію Росії проти України.

У 1999 році Пашков створив і був обраний головою відділення Всеукраїнської спілки організацій "Русское движение Украины" в Запорізькій області, а в 2001-у очолив обласну організацію політичної партії "За Русь единую".

2005 року він очолив партію "Русский блок", ідеологія якої будувалася на відверто антиукраїнських гаслах та закликах до порушення територіальної цілісності України. Варто нагадати, що саме партія "Русский блок" 13 травня 2014 року була заборонена на всій території країни через її ідеологічне спрямування та антиукраїнські заклики.

Також з 2009 року Пашков став співголовою ради Всеукраїнської громадської організації "Русское содружество".

З огляду на це Міністерство освіти і науки України заявляє, що така ситуація є недопустимою.

"МОН офіційно звертається до Запорізької обласної ради, у комунальній власності котрої перебуває вказаний інститут, щодо невідкладного звільнення В.Пашкова з посади ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також до Служби безпеки України з вимогою провести розслідування антидержавної діяльності цієї особи", - йдеться у заяві міністерства.

Освіта.ua
19.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михаил
Тот строй, при котором мы живем, вообще не имеет названия
Олена
Читав у нас на курсах лекцію. Знаєте, з чого почав? З анекдоту. Знаете, чем хорош групповой секс? Можно отлинять.. І це ректор!1 А те, що він сепар, знали ще 5 років тому, коли вів відверто сміявся з України, української мови. От так,78.
нина
Ну конечно,в 1991 году он уже знал что в здесь устроят свой майдан щирі українці.ПОЗОРИЩЕ.
герних пукін
Має право на погляди, але за межами навчального закладу та у межах законодавства. Тиснути їх цих запроданців, бо біду накличуть. Хочуть єдінства - є країна (страна) яка чекає на таких. Ще допомагає з переїздом
78
Сначала проведите это расследование, докажите, что он виноват, а потом публикуйте такие материалы. Так можно что угодно " пришить" любому человеку. А что говорить об учителях русского языка, если на вводных уроках он должен рассказать о богатстве русского языка как языка международного общения( по программе!) , так их всех можно во врагов нации записать. Что-то все не то и не так. Не думаю, что ректор такой дурак, чтобы в нынешних условиях развивать такую бурную деятельность по развалу государства. Чушь. А артисты украинские продолжили " Письмо к президенту" Скрябина, их тоже теперь врагами объявят?
саша
Для 78: а вы думайте....думайте, такие лекции как у него, на помойку вместе с ним!
Коментувати
dr.Lasker
Что-то дурно попахивает, это уже преследование за убеждения.
Сергей Лимонов
Или у нас теперь каждая, бл..ядь- у тебя дома под одеялом!
Игорь
А что? Право на собственное мнение, вероисповедание и политические предпочтения у нас уже запрещены??? Или у нас теперь каждая, бл..ядь, написавшая донос во все инстанции будет править балом??? Да в Запорожье как минимум 70 % сторонников идеологии Пашкова. Или МОНу больше нечем заняться???? Доиграетесь - снесут вас на хрен, быстрее, чем Яныка