Студентів звільнили від військової служби

Рада звільнила від військової служби студентів, аспірантів та докторантів денної форми навчання

Студентів звільнили від військової служби

Верховна Рада звільнила від проходження військової служби в особливий період студентів, аспірантів та докторантів денної форми навчання. Про це повідомляє Українська правда.

За відповідний законопроект №1175-1 проголосували 245 депутатів. При обговоренні документа парламентарі наголосили на необхідності забезпечення освітніх гарантій відповідним категоріям громадян.

Згідно з документом з військової служби можуть бути звільнені військовослужбовці, які є студентами або аспірантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.

Також при підписанні до закону будуть включені позиції із законопроекту №2196 щодо звільнення від військової служби докторантів денної форми навчання.

Зазначається, що цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Освіта.ua
07.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Хотілося б дізнатися, навіщо приймають закони, які вже були колись прийняті. Мабуть, в нас закони мають термін придатності максимум пів року, а потім починають псуватися.
Политрук лжет, в германском плену вас не мучат и не убивают
Для 1: Смысл в демонстрации "бурной деятельности". А иначе у некоторых могут появится вопросы касательно смысла присутствия громадной армии чиновников с достаточно неплохими зарплатами в нищей стране. Я советую не отвлекаться и махать веслом дальше, махать и смотреть как рулевые пьют шампанское по 100$ за бутылку.
Коментувати